Wpis z mikrobloga

cześć
Zazwyczaj pokazuję miasta, ale dzisiaj chciałbym zabrać Was w Pieniny, które urzekają mnie swoim pięknem.
Rzadko tam bywam, ale uważam je za jedne z najpiękniejszych gór w Polsce.

Link do znaleziska

W przeczytacie tam o:
- szlaku na Trzy Korony ze Sromowców Niżnych
- szlaku na Sokolicę (jako kontynuacja spaceru z Trzech Koron)
- spacerze wzdłuż Przełomu Dunajca po słowackiej stronie
- wąwozie Homole

https://wykop.pl/link/7063261/pieniny-gory-ktore-urzekaja-swoim-pieknem

#antekpodrozuje #polska #pieniny #podroze #podrozujzwykopem #turystyka

---------------------------------------------
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzenia hashtagu #antekpodrozuje
Jeśli chcesz być wołany w przyszłości, to poniżej zaplusuj odpowiedni komentarz :)
(piszę o różnych miejscach w Polsce oraz na świecie)
antekwpodrozy - cześć
Zazwyczaj pokazuję miasta, ale dzisiaj chciałbym zabrać Was w P...

źródło: 000b

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@antekwpodrozy jedno z moich ulubionych miejsc w Polsce. Odwiedzam od paru lat regularnie, 2-3 razy w roku. Trzy lata temu przez cały okres wakacji jeździłem co tydzień. Jedno z nielicznych miejsc gdzie tak ładuje akumulatory. Drugim takim są Bieszczady, niestety zdecydowanie dalej.
  • Odpowiedz
Znowu wysryw o Pieninach, a było tam tak spokojnie.
Jeszcze 3 lata i bedzie tam was jak na krokusach w Chochołowskiej ( ͠° °) Źli górale, wysokie ceny i tysiące turystów. Zacznie się karuzela spitolenia, tym razem w Pieninach.
  • Odpowiedz
@Kazzushi: Dopóki nie było promo w internecie, dopóty był spokój.
Teraz każdy musi być wszędzie, dziwne że w tej drogiej Polsce, przecież w Alpach jest taniej. Po co jechać w Tatry, Pieniny jeśli Alpy sa dużo tańsze?
Prosi się na wykopie o nie sponsorowanie zydów górali, zdrajców a ludzie jak nienormalni, co roku wiecej i wiecej.
  • Odpowiedz
@DelPierdo: jeśli zrobisz trasę, którą ja (ewentualnie weźmiesz rower w Szczawnicy) to właśnie tak Ci zejdzie :) jakieś 30km, cały dizeń. Możesz ze Szczawnicy zacząć, zrobić sokolicę i ewentualnie Trzy Korony i wrócić przez Krościenko.
  • Odpowiedz