Wpis z mikrobloga

Dalej coś tam dłubię przy tej stronce, dodałem kilka niszowych modeli, po kliknięciu na model otwiera się nowa karta z wyszukiwaniem w google.. ( https://ev-wltp-results.blogspot.com/ )... niestety na komórkach z wyświetlaniem jest dramat...

W związku z tym małe pytanko, czy jak ktoś korzysta na telefonie to ładują się w ogóle dane na stronie głównej... jeśli tak to czy są czytelne, użyteczne w jakikolwiek sposób, czy wszystko jest za małe (za duże) i ogólnie kompozycja ro....ana???

Zablokowałem viewport na stałej wartości i zastanawiam się czy to pomogło na telefonach. Sprawdzałem na moim telefonie, w podglądzie Chrome i na stronach które niby generują podgląd mobilny i wszędzie to wygląda inaczej xD

Z góry dzięki za ewentualną odpowiedz.

#samochodyelektryczne
  • 10
  • 1
@PiotrFr: wielkie dzięki kolego... widzę, że przycinki i wybieranie marek się sypie... będę musiał jeszcze nad tym popracować. Ale przynajmniej u ciebie coś widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz wielkie dzięki.
  • 0
@PiotrFr: teoretycznie sprawność wygląda super ale to nowa marka więc nie wiadomo czego można się spodziewać w rzeczywistość. Ja zwykle jestem sceptyczny choć czasem się pozytywnie zaskakuję jak w przypadku Riviana którego wykończenie jakość budowy jak na nową markę raczej "dowiozło" jak dla mnie.
@FX_Zus: nie oszukujemy się, dla użytkownika małe różnice w sprawności nie są tak istotne. Dla mnie to, że spoko wygląda, kawał auta, 6 lat gwarancji, 10 lat na układ napędowy i baterię i to wszystko mogę mieć za 32k €. Szkoda tylko, że do Sport nie da się zamówić California mode bo byłby ideal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@PiotrFr: no zależy ja tam lubię jak coś jest sprawne ;) Chociaż nie kosztem braku stylu, luksusu jak to ma miejsce w Tesli.

W przypadku elektryka to cena wydaje mi się najważniejszą metryką. Chętnie dodałbym taką opcję na mojej stronce ale zgromadzenie dobrych, aktualnych danych w tej kwestii raczej wydaje się ciężkie jak na moje obecne umiejętności.

Fiskerem jakoś nie specjalnie się interesowałem, twoja wypowiedz jednak skłoniła mnie do głębszego zapoznania
@FX_Zus:

Choć jak cena taka niska (w stosunku do tego co oferują) to dość podejrzane się wydaje z punku widzenia opłacalności produkcji na pierwszy rzut oka... zwłaszcza w przypadku nowej firmy.


Niby twierdzą, że oszczędzają 10-15k$ przez brak sieci dystrybucji.
Dla mnie ciekawa opcja, bo Tesli w środku nie znoszę.
Ceny startują od 42k€, do tego docelowo produkcja w Austrii, a to też istotne, że nie gdzieś w Chinach.
Dlatego właśnie
  • 0
@PiotrFr: No ja Tesli też nie lubię głównie przez kłamstwa Muska, cenę wziętą z kosmosu biorąc pod uwagę, żenujące wnętrze, skrajną prostotę, brak podstawowych dodatków w tym przedziale cenowym do tego wszystkie wyglądają identycznie od 10 lat. Co do Chin to tęż się zgadzam, osobiście jak miałbym nieograniczony budżet to pewnie bym brał BMW iX50, choć sprawnościowo jest "nienajlepszy" (pewnie temu, że ciężki bo nie oszczędzali na wyciszeniu, dodatkach) to przemawia