Wpis z mikrobloga

Stary to dobry człowiek, głupi ale dobry, wie że jestem śmieciem bez przyszłości. Matka się jeszcze łudzi, przez to niechętna jest mojemu alkoholizowaniu się. #!$%@?łem to życie panowie, nie da się nic zrobić, boli jak #!$%@?, loszki nie ma i nie będzie, pieniędzy nie ma i nie będzie, loszka to tam nic, ale biedowanie przez całe życie, od pierwszego do pierwszego, szkoda gadać. #przegryw
  • 20
@traveller: Próbowałem się edukować, skończyć liceum, ale jestem niezbyt inteligentny, a mam braki z gimnazjum, teraz to będą późniejsze klasy podstawowej. Ale to nic, poszedłbym do janusza nawet, ale nie wyrobię psychicznie, schizofrenia, lęki z dupy się pojawiają, albo depresja nawraca. Biorę leki i część objawów schizofrenii zniknęła, ale te wahania nastrojów. Motywacji brak, ale to można lenistwem wytłumaczyć. Przerobiłem z 10 leków, zmieniał, leki, dawki a i tak nie tyle
@DFWAFDS: 22 lata, liceum dla dorosłych nie wiem czy to by coś dało, nie radziłem sobie na żadnym etapie edukacji. Bredzili, że byłem zdolny ale leniwy, 50% prawdy było, leniwy byłem, ale i głupi do tego.