Wpis z mikrobloga

Z perspektywy gracza #hoi4 wygląda na to że rosją gra jakiś bot.
Nie ogarnia logistyki, wysyła zły template na pałe, force attack na 3 strzałkach, marnowanie equipmentu itd itp
No powiedźcie mi że tak nie jest :D
#ukraina #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Bardziej mi to przypomina gościa z EU4, który na czas pokoju zostawił swoje wojska na najniższym poziomie utrzymania armii, a następnie zapomnial o tym i wypowiedzial wojne słabemu krajowi. Ten słaby kraj zrobil szybki wjazd i zlikwidowal mase jednostek przygranicznych tego gościa co spowodowalo gigantyczne straty w manpowerze. Następnie ten nieogarniety gosc pospiesznie zaczal werbować szybko poborowych w roznych zadupiach i teraz probuje w bolach robic oblezenie pierwszych fortów,
  • Odpowiedz
@Hydrazant: dodan jeszcze że slabszy kraj ma wyzsza technologie militarna bo zachodnie kraja wysylali mu wcześniej knowladge sharing, a w trakcie wojny subsydie wojenne na zbrojenie.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: bardziej to wygląda jak globalny perk z debuffem do organizacji i brak umiejętności użycia f3 i ustawienia przewagi powietrzbej. Poczekaj aż odblokują jakieś cele narodowe nowe
  • Odpowiedz
@BayzedMan: brak kompani technicznej, sprzęt wojskowy z niską niezawodnością, zanim dojedzie na front się popsuł (atak na kijów).
Druga strona attaché z całego świata, wywiad który niweluje bonus z planu bitwy przeciwnika, Lend-Lease nowoczesnego sprzętu, wysokie poparcie wojny, uderzenia taktyczne w logistykę przeciwnika, szybkie okopanie pozycji wojsk.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ale lend lease po stronie ukraińskiej też działa jak w HOI IV, leżą stosy sprzętu na stockpile a ziomek Amerykanin wysyła 3 działa i 4 karabiny miesięcznie (no chyba, że to tylko mnie tak nie lubią moi komputerowi sojusznicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz