Wpis z mikrobloga

@django555: Wpisz w google 'batalion rusicz nazi' albo 'moscow nazi march', pooglądaj zdjęcia i poczytaj i powiedz mi dlaczego Putin nie zaczął denazyfikacji od swojego kraju.

Wszędzie są durnie ze swastyką, ale to nie jest powód napadać sąsiedni kraj. I to też nie jest powód tej wojny, to tylko bajka dla ruskiego narodu. Chodzi o podporządkowanie sobie Ukrainy, może w jakimś stopniu zasoby ludzkie i naturalne, ale ni o żadne nazi.
@django555: dokładnie! Wyjątkowo ciężko znaleźć! Prawie wszystkie filmy które widziałem miały swastykę! Musiałem aż wyjść z forum daily stormer żeby coś znaleźć bez niej!
@django555: A ja jestem prawakiem i bardzo podoba mi się fakt że jak przyszło co do czego to właśnie ukraińskie prawactwo stanęło na wysokości zadania

Jednostki takie jak Aidar, Dnipro-1, Azow, Sicz, Kraken - wszystko to zostało zrobione przez ukraińskich nacjonalistów tylko w polsce się wierzy w jakieś PR-owe sztuczki o "jednostkach homoseksualistów", których nazwy nikt nie potrafi wskazać. Rosja w tym jednym mówi prawdę - na ukrainie naprawdę jest mocny
@django555: wbrew obiegowej opinii, że hehe pierwsi będą rabować sklepy - nacjonaliści na ukrainie pokazali że są pierwsi do obrony ojczyzny

dlatego wypiedaalaj ze swoimi mądrościami i antynazizmem do kałmucko-tuwińsko-czeczeńskiej międzynarodówki powszechnie zwanej rosją

goście bronią ojczyzny a ty się do naszywek przyjeebaleś - naprawdę idź do tych rosjan i będziesz mógł zostać prawdziwym antynazistą

oczywiście tego nie zrobisz bo w przeciwieństwie do ukraińskich nacjonalistów jesteś zwykłą pałą
Dlaczego przymykacie oko na powszechnosc nazizmu na Ukrainie? Ciezko znalezc filmik, gdzie jakies ukrainiec nie ma swastyki/innego nazistowskiego symbolu na sobie, albo na sprzecie militarnym. Przez to ze Pan Władymir Putin o tym wspomnial to dla was jest juz to oczywista nieprawda i nie widzicie rzeczywistosci?


@django555: Żeby was iwan dupeczka bolała. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@django555: bo każdy Polak patriota wie, że nadrzędnym, duchowym celem egzystencji jest eliminacja jak największej liczby so wie viele Russen, wie moglich ist, egal was es kosten wird oder mit mit welchem handen das werden wir tun. Gott segnet uns, begleiten sie uns zum unsere ziel, du hast uns das vesprochen, Russen nation zu vernichten, in dem Erde vergraben, Todstill legen