Wpis z mikrobloga

Które silniki w Avensis drugiej generacji są warte uwagi? Wiedza ogólna mówi mi, że 2.2 się unika xd
Znalazłem ofertę na polifta 2.0 d4d 2007 r. 126 KM za mniej niż 10k. Jakieś bolączki tego modelu? Generalnie mi się średnio podoba, różowej trochę bardziej, polift mniej dziadkowy, ale chciałbym mimo wszystko auta bez drogich części eksploatacyjnych i nieawaryjne jakoś wybitnie.
Ciągle zestawiam wszystko z Passatem b5 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Rozrząd ponoć na łańcuchu - przy jakim przebiegu się go wymienia w tym aucie i na ile to problematyczne?
Generalnie chętnie wszelkie bolączki poznam
#samochody #motoryzacja #kupautozmikro #pytanie #pytaniedoeksperta #mechanikasamochodowa #toyota śavensis) #avensis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żadne nie są piękne i jest to inny rynek produkcji, ciężko więc porównywać do innych. Ale jeśli mowa o takiej kasie to z pewnością nie będziesz zawiedziony. Raczej nie ma tu co specjalnie dyskutować. Rozrządy na łańcuchu można kontrolować, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, może to być 200k a może być 500k, kwestia jazdy, łańcuch najbardziej wyciąga się od rozruchów.
  • Odpowiedz
@Shatter: ciężko uszczelnić, zdażyły się kilka z wydmuchaną uszczelką. Ale jeździ do końca, w jednym panewek głownych prawie nie było ale dalej jeździł i nic za bardzo nie było słychać xD
  • Odpowiedz