Wpis z mikrobloga

Raz odbierałem dziewczynę ze szkoły. Stwierdziłem że pora coś #!$%@?. Jako że tam głównie laski się uczyły to i inne bolce przychodziły po swoje damy.
No ja też przyszedłem tylko tym razem z róża. Moja szczęśliwa żem taki romantyk ja patrzę na jej koleżanki i takie zazdro w oczach i #!$%@?ą swoich że jak to tak bez kwiatka mogą xD i o to mi chodziło xD nie o to by mojej było miło tylko o to by inni mieli #!$%@? xD
Pięć złotych a ile dram

#zwiazki ##!$%@? #szkola
  • 39
  • Odpowiedz
  • 10
@acidd: a nawet mi nie przypominaj. Miałem piękne długie blond włosy, potem dready. Eurotrip po Włoszech za free. Wino pod mostem przed koncertem za 15 zł. Teraz robota w korporacji. #!$%@? że mnie stać na zabawki jak mi nie dają radości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@biczek To prawda. U mnie to samo. Pensja ponad 20k ale nie ma takiej radości. Kiedyś człowiek #!$%@?## się za 50 PLN + zjadł kebaba + poruch##. Teraz to ledwo na gumki starczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@biczek: I co, to wydarzenie masz zapisane w pamiętniku?

"Drogi pamiętniczku z nastoletniego życia. Dziś dałem swojej dziewczynie kwiatka jak ją odbierałem ze szkoły, ale gul skoczył tym innym labadziarom. Za 18 lat pochwale się tym na jakiejś stronie internetowej... O, pamiętniczku, właśnie jedzie nasz autobus, dziwne, jego kierowca chyba klaszcze."
  • Odpowiedz
@biczek: wielu gości tak zrobiło, weszło to do kanonu i dziś nazywamy to spermiarstwem
Thank you fuck off retard
C'mon guys it was a joke, jokes on them, I was ONLY PRETENDING
Miejmy nadzieję że sobie nie dali wejść na głowę żeby od tego momentu z tymi kwiatkami latać
  • Odpowiedz
@biczek: chłopie ruchaj koleżanki poki młody jesteś a nie tracisz czas na jakieś związki. Gdybym mógł cofnąć czas to bym naruchał z setkę a nie tylko 36 lasek. Wierz mi że po 40 stce człowiek zaczyna marzyć o jakimś świeżym towarze a dziewczyny traktują cię jak powietrze, wtedy żałujesz wszystkich straconych okazji na seks za młodu
  • Odpowiedz