Wpis z mikrobloga

Przegrywy spod tagu przegryw i blackpill uwielbiają kisić się we własnym sosie, użalać się nad sobą, płakać sobie nad swoim marnym życiem. Każdy głos w dyskusji, który nie zgadza się z ich poglądami jest kasowany XD
Napisałam komentarz, że wysokie kobiety też nie mają za ciekawie. Gość usunął moje komentarze i zablokował. Gościu jesteś nawet niezdolny do jakiejkolwiek dyskusji, nieasertywny, zacietrzewiony w swoich poglądach, do tego seksista, zablokowałeś mnie jak napisałam, że jestem kobietą.
Twój ból jest większy niż mój XD

Taki wasz obraz przegrywy, blacpilowcy i seksiści xd
#przegryw #blackpill
@Glock17
Yenn_z-Wyspy7Slonc - Przegrywy spod tagu przegryw i blackpill uwielbiają kisić się we...

źródło: Screenshot_2023-03-31-17-35-38-830_com.android.chrome-01

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
jesli sie oburzasz po slowie zyrafa


@mienskoduszone: co tam wyzwiska. Przeciętny facet idzie przez życie i NiKT, nikt na niego nie spojrzy, nie uśmiechnie się, nie zapyta co tam, nie zadzwoni. Dzień po dniu NIKT. Musi wykazać jakikolwiek wartość dla kogoś, coś od siebie dać by ktoś go zauważył. To jest samotność i życie którego żadna kobieta nie ogarnia... Może z wyjątkiem tych co mają 55 lat i nie mają rodziny
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: widać, że nic nie wiesz jak wygląda rynek matrymonialny w polsce. Wysoka kobieta bez problemu będzie miała kilkaset lajków na tinderze czy innym badoo i bez problemu pójdzie na randkę.

Chyba, ze jak typowa p0lka mówiąc "mężczyźni" masz na myśli tylko wysokich i przystojnych bo tych brzydkich nie uznajesz nawet za ludzi
  • Odpowiedz
@tomek001Hej: może jej się z gadki nie spodobałeś albo z mordy? Zresztą to normalne, że nie z każdym nam się idealnie rozmawia, nie zawsze rozmowa się klei, nie zawsze nam się ta druga osoba podoba, czy zainteresowania, czy charakter, zawsze tak było jest i będzie ()
  • Odpowiedz