Wpis z mikrobloga

Przegrywy spod tagu przegryw i blackpill uwielbiają kisić się we własnym sosie, użalać się nad sobą, płakać sobie nad swoim marnym życiem. Każdy głos w dyskusji, który nie zgadza się z ich poglądami jest kasowany XD
Napisałam komentarz, że wysokie kobiety też nie mają za ciekawie. Gość usunął moje komentarze i zablokował. Gościu jesteś nawet niezdolny do jakiejkolwiek dyskusji, nieasertywny, zacietrzewiony w swoich poglądach, do tego seksista, zablokowałeś mnie jak napisałam, że jestem kobietą.
Twój ból jest większy niż mój XD

Taki wasz obraz przegrywy, blacpilowcy i seksiści xd
#przegryw #blackpill
@Glock17
Yenn_z-Wyspy7Slonc - Przegrywy spod tagu przegryw i blackpill uwielbiają kisić się we...

źródło: Screenshot_2023-03-31-17-35-38-830_com.android.chrome-01

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
Napisałam komentarz, że wysokie kobiety też nie mają za ciekawie. Gość usunął moje komentarze i zablokował. Gościu jesteś nawet niezdolny do jakiejkolwiek dyskusji, nieasertywny, zacietrzewiony w swoich poglądach, do tego seksista, zablokowałeś mnie jak napisałam, że jestem kobietą.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Zauważ że one nie mają ciekawie bo ludzie wyśmiewają niższego mężczyznę. Ofc też pośrednio kobietę, że takiego wybrała. Ale ofiarą jest mężczyzna - celem tego wyśmiewania jest zniszczenie go.

nie jesteś śmieciem,
  • Odpowiedz
ja nie zamierzam generalizować, że wysokie kobiety zawsze mają źle itd. Mój wpis miał na celu pokazanie czegoś, żeby tzw. przegrywy zobaczyły też inny punkt widzenia, bo świat nie jest czarno-biały.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Myślę że oni to wiedzą. Tyle że ciężko odrobinę empatyzować z problemami osób które naprawdę nie mają w porównywalnym stopniu problemu. Są jacyś faceci którzy będą mieli opory przed związkiem z wysoką kobietą. Ale jest mnóstwo takich którzy nie
  • Odpowiedz
A kobiety ustawiają sobie często w apkach filtry z automatu wypierdzielające mężczyzn poniżej 180cm


@Sinity: To niech sobie ustawiają. Chcesz je zmusić do tego, żeby tak nie robiły? Jak?
Jeżeli dla takiej wzrost to bariera praktyczna a nie emocjonalna, to krzyż takiej na drogę.
@Yenn_z-Wyspy7Slonc Natomaist ja bym rozróżnił. Kobieta 175 cm jest po prostu wysoka. Natomiast kobieta 190 cm, to nie ma tematu jak dla mnie. W sensie, że nie
  • Odpowiedz
To niech sobie ustawiają. Chcesz je zmusić do tego, żeby tak nie robiły? Jak?


@jakismadrynickpolacinsku: Podałem to tylko by wskazać to że problem jest większy u przegrywów; nie jako coś do zmiany.

Ale wątpię w tą praktyczność. Tj. przeciętna kobieta ma chyba 165cm. Naprawdę 175cm jest tak istotnie różne od 180cm jak się ma taki wzrost?
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Ale wysokie kobiety mają ciężko,znałem taką co nie była jakaś mega wysoka,ze 180 ale jej chłop musiał mieć minimum 190. Piekło kobiet po prostu. A i jeszcze jedno-rzucanie łatkami typu incel czy mizogin jest żałosne. Ja nie jestem ani jednym ani drugim (chyba że nie beciakowanie każdej kobiecie oznacza mizoginię i seksizm) a określenie "blackpillowiec" jest negatywne? Niemal każdy człowiek z iq wyższym niż 120 zdaje sobie z tego sprawę,nawet
  • Odpowiedz