Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Zielony34 wiem, bardziej chodzi o wspomnienia, pierwsze moto etc.
@zielony_goblin ja kupiłem przez przypadek, moja przyjaciółka sprzedawała, a że historię moto znam no i cena spoko to czemu nie.
@Kick_Ass dużo ludzi narzeka na chinole, ale ten jest spoko. Śrubki się nie odkręcają (a tak czytałem), moto jeździ bezawaryjnie ;)
@mpetrumnigrum co XD Ziomek, weź leki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zielony34 no mocy brakuje, to fakt, ale szczerze - gdyby nie okazyjny zakup to nadal jeździł bym na 125 (pomimo że mam pełne A od osiemnastego roku życia) ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zielony34 jazda z plecakiem na jakiekolwiek klasie 125 to katorga. Szacun za wytrwałość xD
Ja jeżdżę sam, znam ograniczenia klasy 125 i... Da się jechać, nawet i w długą trasę.
  • Odpowiedz
@Gandezz: To zależy, co rozumiesz pod pojęciem długiej trasy, bo ja nawet w pojedynkę miałem dosyć po około 40km. Męczyło mnie to, że każdy podmuch wiatru miał wpływ na dynamikę i prędkość, oraz boczne podmuchy były dla takiej wagi [115kg] bardzo niebezpieczne, bo jeśli się człowiek zapomniał, to mógł wylądować na przeciwległym pasie. Dodatkowo mała stabilność przez bardzo wąskie opony. Gdybym miał dzisiaj kupić 125 do jazdy po mieście, tylko skuter
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zielony34 no fakt, podmuchy wiatru to dramat przez wagę moto.
Co do dynamiki to się przezwyczaiłem. Wąskie opony to też problem, przynajmniej jeżeli chodzi o wchodzenie w zakręty - ziomek na 250 wchodził z większymi prędkościami tylko dzięki temu, że kapcie były normalnej wielkości.
Ja oprócz dojazdu do pracy (ok. 30 km w jedną stronę) to robiłem głównie trasy 200-300 km. Jedynie denerwowała mnie "drewniana" kanapa, ale przez zimę przyjaciółka (co mi
  • Odpowiedz
@Gandezz: Akurat na kanapę w K125 nie mogłem narzekać, była całkiem wygodna. Ale to też zależy od tego, jaki tyłek się ma i co komu pasuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lekko za 6 powinien pójść i będziesz jeszcze na plus na tym dilu względem Kawy. Myślę, że jak zaczniesz śmigać Kawką, to sentyment do 125 przygaśnie.

a zdrową 500 można kupić tysiaka, może dwa taniej.


@Gandezz:
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: też myślę wystawić za ponad 6, a puścić za nie mniej niż 5800.
Nie wiem jak w K125, ale tutaj ori kanapa to jak ori opony - można jeździć, ale szkoda zdrowia ryzykować ( ͡º ͜ʖ͡º)
Segment na pewno przygaśnie, bo nie miałem zamiaru iść po Romku w nic z klasy 125.
Ta Kawa kosztować mnie będzie +/= 4k, a zrobione wszystko w ostatnich dwóch
  • Odpowiedz
@Gandezz: Kanapa była na prawdę spoko, a opony wymieniałem od razu na markowe, bo tamte się do niczego nie nadają. Zakładałem Pirelli + Metzelera.

ostatecznie za 5500 powinien pójść i nawet jeśli opuścisz do tej ceny, to i tak jesteś na plus. Tamta Kawka wygląda na prawdę dobrze z tego, co pisałeś w innym wątku.
  • Odpowiedz