Wpis z mikrobloga

Ma ktos tiktoka? Co to robi, z ludzmi? Rumunski tiktok opanowaly ruskie. Co mi dzis znajomy z Rumunii powiedzial. Czyli tak. Ukraincy po przyjezdzie dostaja wielkie domy, kase, za nic nie placa. Najlepsze, moj kolega z Rumunii xd, gdzie nikogo nie stac na oplaty, No umre xd, Ukraincy nagrzewaja domy do 50 stopni (tak do 50 i robia to na zlosc by pokazac ze moga za darmo) 24/7 i za nic nie placa. I sa filmy z ukrycia kiedy Zelenski wciaga. nikt juz nic nie da Ukrainie, bo atom na Bialorusi. Putin sie smieje. Tyle mniej wiecej mi powiedzial w parominutowym monologu. Ciagle powtarzajac video tiktok #ukraina #rosja #rumunia
  • 10
  • Odpowiedz
  • 9
@cskparty Chciałam już dawno o tym napisać, tak sobie ostatnio od czasu do czasu wchodzę na TikToka i co zauważyłam:
1. Polski Batman nadający z Holandii, prorosyjska gnida, na połowę ściany wyj--any obraz putina. Polski Batman ma na łbie ciemny worek i ani razu nie pokazał twarzy. Koleś dosłownie klęka przed tym obrazem. Wyjątkowy spie---leniec. Prowadzi lajty gdzie zbiera się kilka szurskich śmi*ci i nakrecają spiralę nienawiści.
2. Kolejna gnida - Polak jeżdżący ciężarówką, prawdopodobnie za granicą - wprost mówi że wszyscy Ukraińcy powinni "zdechnąć", wrzuca filmiki z muzyką grupy Wagnera w tle a na filmiku cmentarz poległych ukraińskich żołnierzy z napisem 'Cudowny widok. Czekam na więcej'. Skacze na siedzeniu prawdopodobnie dostając orgazmu z każdą wiadomością o śmierci ukraińskiego żołnierza. W komentarzach ludzie fapują razem z nim.
3. Polska trollica która uważa że Ukraińcy nie są Słowianami za to ruskie są nimi w 100%, najbardziej że wszystkich krajów słowiańskich (XD) Obrzuca wszystkich Ukrainców gównem a kilka dni później wrzuca filmik, że jedzie do Lwowa. W odpowiedzi podku*r**eni proukraińscy Polacy piszą jej komentarze że we Lwowie może spotkać Banderę i żeby uważała na żebra bo może dostać kosę XDD
4. Kolejna paskudna pi-da - Wiola - z pyska widać, że alkoholiczka. Włosy jak szczota, przez ekran telefonu czuć jak od niej je-ie mieszanką Bitburgera i kręconych fajek ze słabej jakości tytoniu. Mieszka za granicą, Holandia albo Niemcy. Drze mordę o tym, że Ukraińcy dostali wpie-dol od ruskich, że Zelenskiemu się już dupa pali i ucieka za granicę (coś jak Pietia Panasiuk, ale tego porządnego wpi-rdolu nie mogą dostać) Jeden jej cytat mogę przytoczyć "Banderowskie ścier-a wypi-rda-ać z Polski darmozjady bo my was tu nie chcemy" Czyli jedzie klasyką. Wprost szczuje Polaków na to żeby pokazali im gdzie jest ich miejsce "nawet tym ich je-anym bachorom". Jak oglądałam jeden z jej filmików do końca i słuchałam tego co ona pier-doli to mi się w cholerę przykro zrobiło, bo aż tylu okropnych rzeczy z ust jakiegokolwiek człowieka nie słyszałam. Nawet na temat kacapów którymi gardzę niemiłosiernie. Dla niej nawet na Choroszcz jest za późno.
5. Kolejny ewenement - trolle atakujący Marcina - Polaka, który od początku wojny jeździ z humanitarką na Ukrainę i pomaga zwykłym cywilom oraz żołnierzom. Komentarze typu "po co im pomagać, przecież tam nie ma wojny, lepiej pomagać polskim dzieciom, w życiu bym im nie pomógł", nie dają za wygraną i pod każdym jego filmikiem można znaleźć takie wysrywy. Jeden się go zapytał czy kiedykolwiek był na Ukrainie. Wyśmiał go i powiedział, żeby przejrzał jego filmiki na to on, że nie odpowiedział mu na pytanie
  • Odpowiedz
Na tiktoku dużo jest proruskich ludzi z całej Europy. Dużo też Polaków (chodź część to napewno boty, no chyba że ktoś ma nick user0183729182927) i tak jak u nas oni istnieją w internecie głównie tak ci z zachodu to nie wiem
  • Odpowiedz
@cskparty: hmm, u mnie na tiktoku nadal pląsają do muzyki a młode niunie pokazuja swoje walory. Załóż nowe konto, wyczyść ciasteczka i zadbaj o prywatnosc i przede wszystkim wiecej nie wyszukuj takich treści bo dałeś się zamknąć w złej banieczce informacyjnej :)
  • Odpowiedz
@cskparty Co to robi z ludźmi? Nic. Jest siedliskiem trolli "to nie nasza wojna" i konfiarzy, bo Memcen kręci tam swoją politykę, czyli wszystko w normie.
Co najlepsze to już kojarzę kilkanaście aktywnych nicków, którzy sieją gówno.
Bawiło mnie, że trafiłem na live, gdzie Ukrainiec przepraszał Polaków za Banderę, a Polaczki/trolle płakały, że ma #!$%@?ć do siebie, nazywali go od banderowca i że to prześmiewcze przeprosiny, pewnie to był za to
  • Odpowiedz