Wpis z mikrobloga

Ma ktos tiktoka? Co to robi, z ludzmi? Rumunski tiktok opanowaly ruskie. Co mi dzis znajomy z Rumunii powiedzial. Czyli tak. Ukraincy po przyjezdzie dostaja wielkie domy, kase, za nic nie placa. Najlepsze, moj kolega z Rumunii xd, gdzie nikogo nie stac na oplaty, No umre xd, Ukraincy nagrzewaja domy do 50 stopni (tak do 50 i robia to na zlosc by pokazac ze moga za darmo) 24/7 i za nic nie placa. I sa filmy z ukrycia kiedy Zelenski wciaga. nikt juz nic nie da Ukrainie, bo atom na Bialorusi. Putin sie smieje. Tyle mniej wiecej mi powiedzial w parominutowym monologu. Ciagle powtarzajac video tiktok #ukraina #rosja #rumunia
  • 10
@cskparty Chciałam już dawno o tym napisać, tak sobie ostatnio od czasu do czasu wchodzę na TikToka i co zauważyłam:
1. Polski Batman nadający z Holandii, prorosyjska gnida, na połowę ściany wyj--any obraz putina. Polski Batman ma na łbie ciemny worek i ani razu nie pokazał twarzy. Koleś dosłownie klęka przed tym obrazem. Wyjątkowy spie---leniec. Prowadzi lajty gdzie zbiera się kilka szurskich śmi*ci i nakrecają spiralę nienawiści.
2. Kolejna gnida - Polak
@cskparty: hmm, u mnie na tiktoku nadal pląsają do muzyki a młode niunie pokazuja swoje walory. Załóż nowe konto, wyczyść ciasteczka i zadbaj o prywatnosc i przede wszystkim wiecej nie wyszukuj takich treści bo dałeś się zamknąć w złej banieczce informacyjnej :)
@cskparty Co to robi z ludźmi? Nic. Jest siedliskiem trolli "to nie nasza wojna" i konfiarzy, bo Memcen kręci tam swoją politykę, czyli wszystko w normie.
Co najlepsze to już kojarzę kilkanaście aktywnych nicków, którzy sieją gówno.
Bawiło mnie, że trafiłem na live, gdzie Ukrainiec przepraszał Polaków za Banderę, a Polaczki/trolle płakały, że ma #!$%@?ć do siebie, nazywali go od banderowca i że to prześmiewcze przeprosiny, pewnie to był za to ukraiński