Wpis z mikrobloga

@Bittersteel: Dopiero niedawno się dowiedziałem i hype is real. Teraz tylko czekać na więcej bookmarków oraz na essos i będzie zajebiście tak jak w ck2. W ogóle to jest #!$%@? śmieszne że gruby do tej pory nie wydał wichrów zimy, a mod do #!$%@? gry o tym uniwersum zaraz będzie miał premierę swojego sequela XD
@Teutonic_Reich: tak samu u mnie.

W ogóle to jest #!$%@? śmieszne że gruby do tej pory nie wydał wichrów zimy


Mam pewną teorie mianowicie gruby jest fanem dwóch liczb 7 (czyli szczęście ) oraz 13 (czyli pecha nieszczęścia itp.) za rok mija 13 lat od wydania Tanca ze Smokami może to głupia nadzieja ale kto wie może grubas już dawno napisał wichry i tylko tak trolluje fanów ( ͡° ͜
@Bittersteel: Bardzo wątpię by kiedykolwiek wichry zimy wyszły. Ja uważam że Martin bardzo dobrze wie że nigdy nie sprosta wymaganiom fanów i ogólnie nie chce mu się pisać, słyszałem plotki że nawet nie ma 50% rozdziałów wichrów zimy skończonych. Dlatego skupia się na jakichś bzdurach i książkach o niczym. Prędzej grubego czeka los Tolkiena, bo po jego śmierci te jego przydupasy zbiorą co się da z tego co napisał oraz przejrzą