Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam dlaczego lasce z mojego dawnego LO nie jest wstyd być pozerem na insta?? Udają kuhwa krezusuów a są biedakami.
Dziś wycieczka do #warszawa wstawiła post ze swoim gachem z luksusowej restauracji on garniak,lakierki ona suknia,czerwone szpilki torebka GUCCI XDD homar na talerzu plus winko XD
Wszystko byłoby ok gdyby na codzień nie jeździli starym golfem a on nie pracował za minimalną jako kierowca w Pizzeri gdzie sejakiem zapyla a ona studiuje edukację czy tam pedagogikę wczesnoszkolną XD I gówno mają nie kasę... Mając 40k na koncie mam pewnie więcej oszczędności niż Ona On i ich starzy polacccyy razem wzięci...

#przegryw #instagram #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 4
@LonNon: ale żeś się zesrał stary, masz 40k czy ileś tam, a jesteś gorszym dzbanem niż oni, pisząc o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami... Kupuj maść na ból dupy, szybko...
@LonNon: może świętowali właśnie nowy etap w życiu bo obydwoje dostali robotę za 30k netto miesięcznie a tobie dupsko pękło

Tak się zastanawiam dlaczego


@LonNon: A ja się zastanawiam, jak zdrowy chłop może żyć takimi pierdołami co robi jakaś laska z instagrama. Duży chłopak a żyje pierdołami jak jakaś stara pudernica. Może jeszcze będziesz narzekał, że cały czas pada i nie ma słońca jak jakaś stara babcia? Żenua. xD