Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski

Stoję dzisiaj w tramwaju, wsiada jakaś fajna 8,5/10 i się do mnie uśmiecha. Uśmiechnąłem się do Niej, ale spora odległość nas dzieliła bo to poranny tłok to każde z nas zabrało się za swoje poranne, tramwajowe zajęcia. I widzę, że ona w pewnym momencie wyciąga telefon, odpala jakieś apki i nagle me serce zabiło szybciej. Włącza wykop! Przyglądam się z coraz większym zainteresowaniem, ona nawet się uśmiechnęła do mnie kolejny raz bo wyczuła, że spoglądam częściej. I nagle widzę:



#coolstory albo i #niecoolstory
  • 55
  • Odpowiedz
@nofink: Jak napisałem wyżej: na tyle daleko, żeby nie dało się zacząć rozmowy, w porannym tłoku zwykle 1,5m to jest za dużo. Do tego miała SSG Note2, sporo na nim widać.

Ale dzięki, będę ćwiczyć ^^
  • Odpowiedz
Stoję dzisiaj w tramwaju, wsiada jakaś fajna 8,5/10 i się do mnie uśmiecha. Uśmiechnąłem się do Niej, ale spora odległość nas dzieliła bo to poranny tłok to każde z nas zabrało się za swoje poranne, tramwajowe zajęcia. I widzę, że ona w pewnym momencie wyciąga telefon, odpala jakieś apki i nagle me serce zabiło szybciej. Włącza wykop!

ze smutkiem spuściłem głowę, nie uśmiechnąłem się do Niej więcej i 2 przystanki później wysiadłem
  • Odpowiedz
@szymon_jude: Stoję dzisiaj w tramwaju, wsiada jakaś fajna 8,5/10 i nagle me serce zabiło szybciej. Włącza wykop!

Ze smutkiem spuściłem głowę, nie uśmiechnąłem się do Niej więcej i 2 przystanki później wysiadłem kręcąc głową gdy spoglądałem na Nią...

  • Odpowiedz