Wpis z mikrobloga

@ciastko_do_kawy: jakem hardy Konfederata, tak tutaj muszę przyznać, że byle pismak z clickbaitowego tabloidu zaorał całkowicie twarz trzeciej siły politycznej w Polsce.
Cały wywiad: nie wiem, nie pamiętam, ja tego nie pisałem, tylko "eksperci", ale nie powiem jacy, ja tylko sygnowałem nazwiskiem, itp.
Oczywiście dobrowolne składki emerytalne, zabrać socjal, przedsiębiorcy sobie poradzą, a jak nie poradzą, to każdy jest kowalem własnego losu itp. brednie.
Uderzył mnie w twarz postulatem zabrania tych
  • Odpowiedz
@thorgoth nie trzeba zrzutki może za free na jakiegoś githuba wrzucić. A ustawy też warto gdzieś tam w chmurze trzymać, szczególnie jak się człowiek często przeprowadza
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
A ustawy też warto gdzieś tam w chmurze trzymać, szczególnie jak się człowiek często przeprowadza


@ekjrwhrkjew: Ja to też przy przeprowadzce zawsze robię format dysku, tak w razie czego.

Chociaż może Sławuś na maszynie pisał, kto wie. Tzn "eksperci" pisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ruum w ogóle to miały być pomysły na ustawy czy projekty ustaw. Bo wymyślić 100 różnych rzeczy to każdy może, a zrobić ustawy zgodne z prawem i nie sprzeczne z obecnymi przepisami to już nie jest taka łatwa sprawa. A on AMA przyznaje ze nawet nie wie czy są one w ogóle zgodne z konstytucją i możliwe do wprowadzenia
  • Odpowiedz