Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: Ok, osoby, które mają takie same poglądy jak ja mogą mieć broń, ale jak ktoś ma inne to już nie powinien jej mieć xd

Ten transol co na dniach w szkole strzelał miał tą samą flagę na ścianie w pokoju co te shehery na klacie..


@zeMadafaka: jest to tak samo śmieszne jak pisanie, że ten koleś co zrobił masakrę w Nowej Zelandii miał naszywkę z pepe, co czyni pepe
Ale to są osoby chore.


@alkoholik000: Wiesz co te osoby na tym zdjęciu robią? Ja nie wiem.
Mogą se robić takie same pozowane fotki, jak osoby o innych poglądach z innymi naszywkami, które w ich mniemaniu też są chore.
Dla mnie twój post jest tak samo głupi, jak posty i filmiki ludzi, którzy uważają Pepe za symbol skrajnej prawicy używany przez inceli, którzy popełniają masowe morderstwa, albo jak utożsamianie karabinu FN
@alkoholik000: To osobniki z "Tenacious Unicorn Ranch", czyli farmy alpak prowadzoną przez transy. Wspaniałe to były czasy, taki Big Brother dla #!$%@?. Niestety większość alpak zdechła bo woleli robić fotki na Twittera i skończył się ten eksperyment społeczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@alkoholik000: a to nie jest zdjęcie ludzi z tego ranczo dla niebinarnych komandosów? Tam jest teraz moda, że byli komandosi kupują rancza i zakładają prywatne armię i chyba jakiś były żołnierz który był niebinarny kupił swoje ranczo i założył grupę niebinarne szkolenia. Z jednej strony śmieszne z drugiej kto komu zabrania i kim jestesmy, żeby mówić komu co ma robić xD