Wpis z mikrobloga

Ehh przejechałem 105 km/h przez niedziałające już bramki w Gliwicach na autostradzie i zaraz za nimi na parkingu stał patafian policyjny i mi wlepił 1500 zł mandatu bo było ograniczenie do 50 xD. Muszę zacząć jeździć z Janosikiem. #zalesie #polskiedrogi
  • 87
  • Odpowiedz
  • 240
@alteron: jakbyś miał google maps/waze to jest duża szansa że byliby oznaczeni, lepiej też jechać bliżej lewej strony przez bramki bo ciężko kogoś zatrzymać z lewego pasa jak jest duży ruch
  • Odpowiedz
@Emble: klasyczek, #!$%@? wiem nt przepisów drogowych i nie mam prawka, ale się wypowiem. Czasowe zatrzymanie prawa jazdy jest tylko po przekroczeniu o 50 w zabudowanym.

@dzieju41 ale znak jest po to żeby stał czy żeby coś mówił? Jeśli jest znak 20, bo rozkopy, z czym rozkopow już nie ma, a znak jest bo mandaty/zapomniało się zabrać, to co? Zakaz bez sensu nie powinien być respektowany
  • Odpowiedz
@alteron też tak tam przejeżdżałem, tzn nie ponad 100 bo to już grubo ale ~70, kolega dał mi znać żeby uważać bo lubią stać i kontrolować w tych miejscach.
No i wykopki wyżej maja racje, dość wąski przejazd warto uważać, imo dość sensowne, nie tak jak czasem znak teren zabudowany w środku lasu ;)
  • Odpowiedz
Zakaz bez sensu nie powinien być respektowany


@Przegrywek123: zakazy bez sensu się usuwa, jak ktoś nie potrafi tego zrobić to jest frajerem

Potem są takie smrody jak 9999 zbędnych znaków, bo każdy woli je ignorować zamiast coś z tym zrobić
  • Odpowiedz
  • 21
@alteron #!$%@? to przez takich idiotów jak ty potem na bramkach są wypadki, cała ta a4 to jest parodia i dziki zachód ale żeby mieć 100 na bramkach to serio trzeba mieć siano zamiast mózgu
  • Odpowiedz