Wpis z mikrobloga

  • 1
@asdf1235: Ja zainstalowałam po latach. Fajnie śmiga, to dobra, wymagająca gra której nie przeszłam nigdy nawet w połowie, ale taka dobra jak byłam już nie jestem ;)
  • Odpowiedz
@arinkao: nazwij go Serotonina i jak już pęknie na dywanie salonu, to przynajmniej będziesz mogła powiedzieć, że



  • Odpowiedz
  • 1
@atteint: Hahaha, genialne.
Masz rację z tymi łapami, jak obejrzysz kiedyś "Wszystko Wszędzie Naraz" to ja i machanie łapami będzie jeszcze bardziej absurdalne () Teraz łapy wsadzę w niego.

Kupiłam wczoraj przez Ciebie wiesz co ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
jak obejrzysz kiedyś "Wszystko Wszędzie Naraz"


@arinkao: niedawno namawiałem na to znajomych, ale usłyszałem, że jesteśmy zbyt nietrzeźwi na takie kino i że niby nas ten film przerośnie.

Kupiłam wczoraj przez Ciebie wiesz co ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


nie wiem, zaskocz mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
że niby nas ten film przerośnie.


@atteint: Ten film wszystkich przerasta, włączcie sobie koniecznie ;)

nie wiem, zaskocz mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie zaskoczę. Klawiaturę, jutro bedzie bo wczoraj posrałam coś z allegro, musiałam anulować sprzedaż, rano była 20zł tańsza wiec nie ma tego złego. Ale inną niż Twoja.
  • Odpowiedz
  • 1
Z ciekawości, gdzie się teraz takie rzeczy kupuje? Ja bym pewnie na odpuście szukał albo w sklepie "wszystko po 5 zł".


@karoryfer: W papierniczym, zabawkowym albo lepiej na allegro bo w sklepach wołają 1 zł wiecej na sztuce, a wiadomo że to idzie na kilogramy xD
  • Odpowiedz
  • 1
myślałem, że to niebieski. ;D


@atteint: Nie wierze że Ty też to mówisz (ʘ_ʘ)
Tam jest feria kolorów, nieużywanych klawiszy nie potrzebuję tylko światła, światło nas wyzwoli, zwłaszcza mnie ślepotę :P
  • Odpowiedz
@arinkao: no powiem ci, że to nie jest moja pierwsza rozmowa na temat tego tu oto odcienia i twardo będę się trzymał, że to niebieski. morski, ale niebieski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arinkao: a ja zielone z żółtym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za to mam zajebistą wymówkę. chcesz wiedzieć jaką? gdy ktoś -oczywiście jest to kobieta- zarzuca mi daltonizm, odpowiadam: przecież jestem facetem.

i powiem ci, że to działa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz