Wpis z mikrobloga

Naczelny wspierający Ukrainę na tagu, który troszczy się o życie żołnierzy, ganiący zachód za brak dostaw sprzętu, przez co nawołujący do kompromisów i rozmów dyplomatycznych. To wszystko codziennie, przez pół roku. On po prostu ściągnął różowe okulary, ale całym sercem wspiera ukraińców.

Co zrobił dobroduszny @Grooveer po zobaczeniu zdjęcia gdzie ukraińcy chwalą się oczekiwanym zachodnim sprzętem? Czy był zadowolony? Czy założył ponownie różowe okulary?

Nie. On i onucownia wspólnym głosem zauważyła jedynie brak polskiej flagi przy sprzęcie na zdjęciu i to że Polska zostanie wydymana przez Ukrainę xD

@Grooveer: to było oczywiste. Pierwsze sygnały co nas czeka.


Wpis

#ukraina #wojna #rosja #grooveer #onuce
  • 14
@dedler123: No dobra, ale tak szczerze. Nie zakłuło Cię trochę, że jakoś nie znalazło się tam miejsca dla polskiej flagi po tym wszystkim, co dla Ukrainy zrobiliśmy? Bo ja uważam że to zupelnie naturalny odruch, nie wnikając w wasze wojenki
@dedler123 ty robisz ukraińcom mentalnego loda a oni z bandrowską flagą biegają po krakowie.
Ty nadal robisz mentalnego loda ukraińcom a oni nawet chwaląc się "itemami" czy tam zdobyczami nie zrobili miejsca na polską flagę, bo zapomniały te #!$%@?, że dużo zawdzięczają właśnie polsce i jej obywatelom. Żeby nie było, że jestem onuca to wbijam tak samo w ruskich jak i ukraińców.
@schweizer:

No dobra, ale tak szczerze. Nie zakłuło Cię trochę, że jakoś nie znalazło się tam miejsca dla polskiej flagi po tym wszystkim, co dla Ukrainy zrobiliśmy?


Nie. Pomijając fakt że dziękowano nam milion razy i pół świata rozpływa się nad Polakami i naszą pomocą, a Zelenskyy wrzucał osobne posty na temat naszej pomocy i naszego sprzętu to kiedy polacy przestaną być takim zakompleksionym społeczeństwem że wszędzie trzeba o nas wspomnieć?
@dedler123: Rany julek, ten już wyjeżdża z mitycznymi polskimi kompleksami. Nie mam w sumie więcej pytań i tego typu odpowiedzi się właściwie spodziewałem.

Jakoś już tak jest, że miłość ukrofilów z wykopu do Ukrainy jest zawsze odwrotnie proporcjonalna do miłości do Polski. Wy tym bezkrytycznym włażeniem w ukraińską dupę robicie krzywdę własnej sprawie tak naprawdę, choć siedząc w wykopowej bańce można oczywiście tego nie zauważyć.
@dedler123 ale ty przeżywasz fakt, że ktoś nie chce im bezinteresownie pomagać. Dla mnie jak ktoś im pomaga to niech pomaga. Jak nie chce to nie. Jak zginie jakiś ukrainiec to mam tak samo to w dupie, kiedy zginie rusek podczas tej wojny. Boli mnie tylko, kiedy ginie polak, bo ruszył omamiony tym co sie tam dzieje, podczas kiedy w drugiej części ukrainy ukraińce stołują sie w restauracjach.