Wpis z mikrobloga

Gówno mnie obchodzi jakieś cukierkowe kinowe fellatio dla Lewandowskiego. Dawać mi tu prawdziwy film akcji o turbodeklu. Pieniądze,hazard, moc przyjaźni z Babenapasach i Peszko, seks, używki, Papryk Vege na reżyserce. Typowa historia started from the bottom still there. Jak mawiał Wajda "spokojnie, szkoły pójdą" #mecz
Lyonnais - Gówno mnie obchodzi jakieś  cukierkowe kinowe fellatio dla Lewandowskiego....

źródło: uc95n6vvp3d4ijz4cprjpvkuo96o949i

Pobierz
  • 11
@ekjrwhrkjew: kurde mógłby papryk zrobić takie przerysowane kino o polskiej piłce :D już widzę np świerczeskiegow mielnie albo jak bije dziadka w dębicy, hajto i baba na pasach, miliony panienek wokół zawodników, pijany peszkin w taksówce, pijackie imprezy baronów, greń z gaciami na konferencji, trener z korupcją w tle, po prostu wpleść dużo wątków z różnych lat i opowiedzieć to z perspektywy jakiegoś matiego casha, że przyjechał do polski grać w
@Lyonnais: Kariera Grosickiego to akurat cos, co nadaje sie na film xD

Wyobrazcie sobie scene, gdzie w szwajcarskim klubie po kolejnym wybryku daja mu do podpisania jakis dokument. Wiedzieli juz ze maja do czynienia z wyjatkowym debilem, dokument byl napisany tylko w jezyku francuskim. Grosik zamiast przedyskutowac sprawe z menadzerem lub prawnikiem, postanowil to podpisac, mimo ze nic nie rozumial. W taki oto sposob rozwiazal umowe z klubem i zrzekl sie