Wpis z mikrobloga

@Koniasz: Nie, niczego nie pominąłeś, wszystko znakomicie rozumiesz. Ukraina udostępnia filmy z poligonów, żeby zastraszyć Rosjan. Dokładnie o to chodzi.
batalion jeden nagrany, 39 kolejnych takich samych kryje sie w krzakach i czeka zeby zrobic z mongolskiego plemienia mielonke juz niedlugo.


@glaaki: Trzymam kciuki żeby tak było. Jednak ja wole się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować. Tak więc na teraz uważam że Ukraińska ofensywa może odnieść jakiś sukces ale ograniczony. Nie pokroju przecięcia połączenia z Krymem czy przełamania kilku linii obronnych. Po prostu patrząc na poprzednie bitwy tej wojny. Ukrainie nie szło
Z Chersonia Rosja się wycofała bez strat podczas tego manewru a więc nie było naporu wroga


@Koniasz: Skoro nie było wcale naporu i tak super im szło to po co wycofywali się z miasta, które niedługo wcześniej anektowali u oficjalne uznali za część swojego państwa?
Skoro nie było wcale naporu i tak super im szło to po co wycofywali się z miasta,


@nostalgiwolf: A był niby napór Ukrainy ? Pokaż mi chociaż kilka sztuk sprzętu zniszczonego na przeprawach przez Dniepr. Albo nagranie walk wokół samego miasta w czasie wycofania się Rosjan. A wycofanie z samego miasta mnie też zaskoczyło. Uważałem że Rosja będzie chciała Ukrainę wykrwawiać na szturmowaniu miasta. Może się kiedyś dowiemy dlaczego to Rosja