Wpis z mikrobloga

Ijo, ijo
Wczoraj był międzynarodowy dzień żelków (ʘʘ)
Zgłaszać się, kto nie świętował tego odpowiednio ( ͟ل͜)

Gusto z tej okazji wrzuciło aż 4 nowe produkty na sklep (ʘʘ)

- żelki tarantatule, tartule, tarananana. ŻELKI PAJĄKI ȍ ̪ ő
- żułte od mówienia niegodnych rzeczy na Najważniejszego Polaka, żelki szczęki ( #2137 ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- żelki kości, takie dinozaurowe, duże, podebrane ze zbiorów archeologicznych;
- żelki malinki serduszka, czyli w el romantico wersji

Dla fanów rabatów i tych co rosy nosną im jak widzą przecenkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W koszyku wpiszcie kod rabatowy ,,ZELKI" na -15% ( ) ważny do końca dnia

DODATKOWO, za zakupy powyżej 100 zł, możecie gratisowo wrzucić sobie darmowy kubeczek żelków malinek ()
Symboliczne 0 groszy dla szefuńcia, co by se na piwo uzbierał (albo bilet miejski)

Żeby jeszcze dodatkowo zachęcić wszystkich niepewnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RADIOAKTYWNE ŻELKI są na sklepie, średnia ocen wynosiła 7/10, więc jeśli te żelki nie są dla Was kwaśne, to już przetrawiliście sobie całe gardło i przełyk (òóˇ)

Pozdro, miłego dnia Myrky i Mirabelky
#gusto
Kwasny_konfident - Ijo, ijo
Wczoraj był międzynarodowy dzień żelków (ʘ‿ʘ)
Zgłaszać si...

źródło: zelki gusto o ja cie az cztery nowe to tak duzo co teraz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck:
Są ludzie, którzy kupują do swoich prywatnych sklepów, ale nie mamy takiej bezpośredniej informacji w jakich miejscach można kupić nasze żelki stacjonarnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W razie czego można zawitać do naszej żelkowni w Raciszynie i tam bezpośrednio uzyskać ( )
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: Tarantule wyglądają super, żółte szczęki genialny pomysł , malinki serduszka też zajebiście ale te kostki to mnie osobiście rozczarowały, spodziewałem się, że będą w stylu szczęk, białe (mogą też być czarne, z czarnych Netherowych szkieletów), może piankowe?
Wydaje mi się, że komuś kto będzie je jadł pierwszy raz ciężko będzie poznać, że to kostka chociaż kto wie, może w realu wyglądają lepiej :) A może zmienić ich nazwę na "żelki
  • Odpowiedz