Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Orowerbogatszy ogrzeje całą kondygnację ale na piętrze wyżej już średnio. jak ogrzeje parter do 13stej do 23 stopni to o godz 20 włącza się piec dopiero a na piętrze jest wtedy 18 stopni w zime
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Orowerbogatszy liściaste kupiłem przed podwyżkami za 200zl za metr.... mieszane niestety muszę ciąć w.wiekszosci szczapy na długość 20 bo ciężko upchnąć w.to małe gówno coś wiekszego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@L3stko nie polecam... lepiej zwykły szeroki lub większą.koze - kupiłem szczapy 30cm i muszę ciąć w pół żeby więcej zmieścić bo na skos wchodzi tylko jedna dłuższą szczapa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@L3stko czyli jedyna cecha kominka która #!$%@? :/ w lato potnę na zapas i zrobię stojak w pokoju na to drewno żeby spełniało też funkcję ozdobna
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Są jakiekolwiek zalety kominka\kozy? xd Wiecznie syf na chacie, latanie w zime po drewno, trzeba to przynieść do salonu, co jakiś czas podkładać. Wiecznie na chacie masz kotłownie, wszystko żółte
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BornToDie69 nic nie jest żółte a. obsługa jest taka sama jak każdego kominka .... wstawiłem z nastawiem na funkcję dekoracyjną a grzeje mi chatę w weekendy
  • Odpowiedz