Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie wykop chyba cofnął się w czasie i znowu mamy 2015 rok, gdzie króluje krul (dzisiaj Mentzen) i Duda (haha, taki śmieszny mem. A Komor wszedł na krzesło :---D).

Najwidoczniej macie krótką pamięć albo ignorujecie fakt, że:
- cały klub Konfederacji podpisał się pod wnioskiem do TK, który to potem wniosek sprawił, że zaostrzone zostały przepisy aborcyjne i miliony ludzi w całej Polsce wyszły na ulice
- większość Konfederacji głosowała za tym, żeby nie można było robić zakupów w niedzielę (liczy się wolność gospodarcza, hehe)
- część posłów Konfederacji jawnie kibicuje stronie rosyjskiej w konflikcie na naszej wschodniej granicy
- poseł Braun utrzymywał kontakty z z oskarżonym o szpiegostwo Leonidem Swiridowem, rosyjskim dziennikarz wydalonym z Polski w grudniu 2015 r. Jego wydalenie zbiegło się z rozbiciem siatki GRU w Polsce.
- posel Korwin (wtedy europoseł) urządzał sobie wycieczki na okupowany przez Rosjan Krym
- lider Konfederacji Krzysztof Bosak popiera program 500+, a nawet chciałby jego uzupełnienia o nowe przywileje dla rodzin wielodzietnych.
- członkowie Konfederacji: Krzysztof Bosak, Sławomir Mentzen, Grzegorz Braun, Jacek Wilk, Robert Winnicki są sygnatariuszami Konfederacji Gietrzwałzdkiej, co sprowadza się do poddania ich życia prywatnego i publicznego Chrystusa Króla Polski oraz Matce Boskiej, przy czym ich władzę traktują całkowicie realnie, a nie symbolicznie
- poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj apelował w sejmie powrót poboru wojskowego
- poseł Grzegorz Braun domagał się penalizacji homoseksualizmu

Podsumowując: Konfederacja jest za ograniczeniem praw i wolności, ograniczeniem wolności gospodarczej, zwiększeniem obciążeń socjalnych i w dodatku są ruskimi onucami. Szczerze pytam, co was zachęca, żeby na nich głosować?
Rozumiem, że np. Lewica nie ma zbyt wiele do zaoferowania młodym mężczyznom, ale np. KO jest dużo bardziej wiarygodna ws. praw mężczyzn. Dla przypomnienia:

- PO zlikwidowała zasadniczą służbę wojskową
- PO zrównała wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn

A nawet jeżeli z jakiegoś powodu macie uraz do PO, to jest jeszcze świetoszkowy Hołownia z Kosiniakiem. Dlaczego Konfa?

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: FsPSgtbWAAAlKQI
  • 84
@sildenafil: Przecież PO jest najlepszą partią dla mężczyzn. W przeszłości za swoich rządów do udowodnili, oraz wraz z nimi przyjdzie liberalne podejście, a nie utrzymywanie konserwatystycznego rygoru jaki podtrzyma PiS albo Konfa. Konfa sie wpisuje w utrzymywanie toksycznego dla mężczyzn wizerunku, że facet musi być twardy, ma bronic ojczyzny i nie ma okazywać żadnej słabości czy absolutnie nie ubierać niczego kolorowego.
- cały klub Konfederacji podpisał się pod wnioskiem do TK, który to potem wniosek sprawił, że zaostrzone zostały przepisy aborcyjne i miliony ludzi w całej Polsce wyszły na ulice


@antipopulismus: miliony X lol D

3 października w 147 polskich miastach odbyły się zgromadzenia pod hasłem „Czarny Poniedziałek / Ogólnopolski Strajk Kobiet”. Liczbę osób uczestniczących w wydarzeniach szacowano na od 98 do 200 tysięcy.


"MILIONY" w protestach przeciwko prawu zgodnemu z konstytucja.
@sildenafil: PO przed 2007 też dużo rzeczy zapowiedziało i tego nie zrobiło, tymczasem co zrobili? Znieśli obowiązkową służbe i emeryture. Ja preferuje aktualne czyny i działania od obietnic wyborczych. A Konfa przypominam, że jest przejęta przez narodowców którzy pałują się codziennie od 20 do obowiązkowej służby wojskowej i jest to jeden z ich ideologicznych punktów. Czyli takich których nie odpuszczą.
@Sam_w_domu: Nie chce mi się odpowiadać na wszystko, bo większa część twojego wpisu po prostu sprowadza się do umniejszenia temu, co zrobili lub powiedzieli Konfederacji.

Odniosę się tylko do twoich dwóch kłamstewek/manipulacji:

miliony X lol D


Odnosisz się do notki prasowej z protestów 'Czarnego czwartku' z ... 2016 roku, gamoniu.

w protestach przeciwko prawu zgodnemu z konstytucja.


A zgodność z kontytucją uznał... nielegealny Trybunał Konstytucyjny, w dodatku upartyjniony przez PiS.

Typowy
@BojWhucie: ale nadreprezentacja mężczyzn w sejmie nie oznacza że nienawiści do mężczyzn tam nie ma. Skąd Ci to przyszło do głowy? Pierwszy przykład z brzegu: ustawa "mieszkanie za pomówienie" pozwalająca na wywalenie z mieszkania mężczyzny z powodu fałszywego oskarżenia o przemoc to pomysł Ziobry (mężczyzna) i głosowało za nim 314 posłów (mężczyzn).
Odnosisz się do notki prasowej z protestów 'Czarnego czwartku' z ... 2016 roku, gamoniu.


@antipopulismus: moj blad. Wrzucilem pierwszy cytat z wikipedii. Pozwolisz ze sie poprawie:

IKS #!$%@? DE

Protesty odbyły się w kilkuset miastach w Polsce i w ponad stu miastach poza polskimi granicami. Manifestujący stosowali m.in. blokady w ruchu drogowym. 28 października policja odnotowała w całym kraju 410 protestów, w których uczestniczyło ponad 430 tys. osób


430 tysiecy =