Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie wykop chyba cofnął się w czasie i znowu mamy 2015 rok, gdzie króluje krul (dzisiaj Mentzen) i Duda (haha, taki śmieszny mem. A Komor wszedł na krzesło :---D).

Najwidoczniej macie krótką pamięć albo ignorujecie fakt, że:
- cały klub Konfederacji podpisał się pod wnioskiem do TK, który to potem wniosek sprawił, że zaostrzone zostały przepisy aborcyjne i miliony ludzi w całej Polsce wyszły na ulice
- większość Konfederacji głosowała za tym, żeby nie można było robić zakupów w niedzielę (liczy się wolność gospodarcza, hehe)
- część posłów Konfederacji jawnie kibicuje stronie rosyjskiej w konflikcie na naszej wschodniej granicy
- poseł Braun utrzymywał kontakty z z oskarżonym o szpiegostwo Leonidem Swiridowem, rosyjskim dziennikarz wydalonym z Polski w grudniu 2015 r. Jego wydalenie zbiegło się z rozbiciem siatki GRU w Polsce.
- posel Korwin (wtedy europoseł) urządzał sobie wycieczki na okupowany przez Rosjan Krym
- lider Konfederacji Krzysztof Bosak popiera program 500+, a nawet chciałby jego uzupełnienia o nowe przywileje dla rodzin wielodzietnych.
- członkowie Konfederacji: Krzysztof Bosak, Sławomir Mentzen, Grzegorz Braun, Jacek Wilk, Robert Winnicki są sygnatariuszami Konfederacji Gietrzwałzdkiej, co sprowadza się do poddania ich życia prywatnego i publicznego Chrystusa Króla Polski oraz Matce Boskiej, przy czym ich władzę traktują całkowicie realnie, a nie symbolicznie
- poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj apelował w sejmie powrót poboru wojskowego
- poseł Grzegorz Braun domagał się penalizacji homoseksualizmu

Podsumowując: Konfederacja jest za ograniczeniem praw i wolności, ograniczeniem wolności gospodarczej, zwiększeniem obciążeń socjalnych i w dodatku są ruskimi onucami. Szczerze pytam, co was zachęca, żeby na nich głosować?
Rozumiem, że np. Lewica nie ma zbyt wiele do zaoferowania młodym mężczyznom, ale np. KO jest dużo bardziej wiarygodna ws. praw mężczyzn. Dla przypomnienia:

- PO zlikwidowała zasadniczą służbę wojskową
- PO zrównała wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn

A nawet jeżeli z jakiegoś powodu macie uraz do PO, to jest jeszcze świetoszkowy Hołownia z Kosiniakiem. Dlaczego Konfa?

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz antipopulismus - W ostatnim czasie wykop chyba cofnął się w czasie i znowu mamy 2015 ...
źródło: FsPSgtbWAAAlKQI
  • 84
@sildenafil: no tak jest, że wzywane są ściśle określone grupy zawodowe, a koniec końców i tak się z tego wycofano i poszli ci, co chcieli. Konfa chce wprowadzenia twardego obowiązku dla wszystkich bez wyjątku, tak więc głosuj tam sobie na nich, niech rządzą razem z kleptokratycznym pisem 3 kadencję, życzę również miłego #!$%@? w błocie i śniegu kopiąc okopy, a także udanego czyszczenia kibla szczoteczką. Na nic innego ty i reszta
@bacaa90: ja już pisałem wielokrotnie, że bojkotuję te wybory xD Natomiast to co mnie lekko drażni to fakt, że ludzie głosujący na Lewicę uznają się za jakichś obrońców równości i twierdzą kłamliwie, że Lewica ma jakikolwiek program dla mężczyzn. Konfederacja też go nie ma - jeżeli nie jesteś zwolennikiem tradycjonalizmu i de facto obowiązkowej służby wojskowej za frajer: a są tacy mężczyźni. Ale ilość kłamstw pt. "chcesz praw mężczyzn, głosuj na
Dlaczego Konfa?


@antipopulismus:
- są przeciwko zakazowi handlu w niedzielę
- kibicują Ukrainie
- są przeciwko 500+ i rozdawnictwu

i zgadzam się ze wszystkimi ich postulatami. Mówię o Nowej Nadziei, bo narodowcy mają inne zdanie w niektórych kwestiach, no ale to dzięki narodowcom mogę głosować na ludzi, którzy reprezentują moje poglądy w 100%. Dlatego każdy myślący człowiek powinien głosować na Konfederację, bo to wolność i dobrobyt. Nie rozumiem jak można głosować
@antipopulismus: Nie żaden Krul tylko ogólnie polityka, a był przynajmniej całkiem przyjemny spokój po wejściu wykopu 2.0. A teraz znowu to szambo i "oranie lewactwa", "oranie prawactwa". Rzygać się chce. Najgorsze, że panuje taki okropny trybalizm, nie liczy się prawda, tylko po której stronie jesteś. Jak zaglądam na 9gaga to tam przynajmniej, mimo ogólnej przewagi konserwatystów jak ktoś wrzuci np. fałszywy cytat AOC, to zostaje wyjaśniony w komentarzach i jest to
@antipopulismus: PO zawiesiła pobór wiele lat temu, ale kiedy wybuchła afera w Sieradzu, gdzie wzywano cywili na 33 dni cwiczeń to PO ustami Sienkiewicza powiedziało mniej więcej tak:
"Masz chamie obowiązek służby wojskowej i #!$%@? na ćwiczenia, a w razie W na wojnę. Jeżeli ci nie pasuje to ubiegaj się o służbę zastepczą(która dziś nie istnieje)".
Podobnie Tusk pozbawił sentymentu wielu ludzi, którzy pamiętali "tanie państwo" wyścigiem na socjal z karakanem.
@antipopulismus: za cztery lata (bo w listopadzie Konfa rozniesie wszystko) dwa razy się zastanówcie czy zamiast uśmiechać się do lewicy - warto zauważyć młodego faceta, który tyra od rana do wieczora. To tyle w temacie. Za cztery lata.. za cztery lata...
@antipopulismus: Prawdą jest że dla normalnego młodego polaka przed 30 nie ma zbytnio realnych opcji i konfa to jest opcja której #!$%@? najmniej mnie dotknie jako takiego polaka. Zakaz aborcji? W mojej opinii debilizm ale mnie nie dotyka osobiście tak jak kilka innych punktów. Głosowanie na pis to samobój, PO to coś w stylu "No chodź tym razem nie zg*ałcimy cię tak bardzo" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- cały klub Konfederacji podpisał się pod wnioskiem do TK, który to potem wniosek sprawił, że zaostrzone zostały przepisy aborcyjne i miliony ludzi w całej Polsce wyszły na ulice


@antipopulismus: #!$%@? z aborcją, nikogo to nie obchodzi. Gospodarka głupcze!