Wpis z mikrobloga

@Ilawa: Zwiększył jak już chciał żebym się odpie$%^lił. Nie ćpaj jak chorujesz bo to nie pomoże tylko zaszkodzi. Jak lek nie działa to odstaw albo zmień.
@Ilawa: to chyba największy mit psychiatrii że do chemii ssri się nie przyzwyczaja. Z czasem jest tolerancja a zwiększenie dawki powoduje że niszczysz organizm jeszcze bardziej, po jakimś czasie w ogóle przestaje działać i są te same lęki albo gorsze niż przed braniem chemii.
@Ilawa: a to akurat proste, nie ruchają więc łatwiej o depresję i złe samopoczucie, mają depresję i złe
samopoczucie więc nie ruchają i mają niskie libido. Zapaliłabyś blanta, po ruchała byś całą noc to by ci libido wróciło i humor poprawił.
@Ilawa: e tam statystycznie to mężczyźni dużo ciężej znoszą depresję, odsetek samobójstw jest też w ich przypadku wyższy, poza tym jak chcesz to cię mogę zabrać na domówkę będą tam dwie psychoterapeutki, zaoszczędzisz 200 zł na wizycie i 200 na psychotropach.
@Ilawa: pewnie, dzisiaj miałem leczone 3 zęby kanałowo , mam jeszcze do zrobienia, 2 przepukliny, a na koniec zrobię sobie zabieg medycyny estetycznej. A wracając do tematu , to nie przypominam sobie żebyś miała problemy wymagające walenia chemii jak byłaś w związku i miałaś regularne ćwiczenia z w-f u, cóż jest wiele prawdy w powiedzeniu że kobieta bez bolca dostaje #!$%@?.
@Ilawa: produkować to się powinnaś na siłowni i na jakimś bolcu, z depresja jest tak , albo znajdziesz w sobie siłę woli , ustawisz sobie silny reżim, dużo wysiłku fizycznego, przebywania na świeżym powietrzu i słońcu i aktywny tryb życia albo się poddasz i będziesz jechała na psychotropach do usranej śmierci. Zawsze możesz zostać artystką, artyści mają skłonności do samobójstw i nadużywania narkotyków. I nie jest to kwestia zawodu tylko ludzie
@Ilawa: ano przy spektrum autyzmu, masz naturalne skłonności do depresji, naturalne skłonności do samobójstw, naturalne skłonności do nadużywania substancji psychoaktywnych, psycho topowych, używek wszelkiej maści. Osobiście wolę poderwać lekarza psychiatrii lub psychoterapeutkę żeby to ona na moim bolcu miała sesje terapeutyczną, niż położyć się na glebie #!$%@?ć garść psychotropów lub ścieżkę kokainy i użalać się nad sobą. Lepiej produktywnie spędzić ten czas stawiając sobie nowe cele w życiu, nie patrzyć w