Wpis z mikrobloga

@hetvai7: Aha. Myślałem, że jest zauważalnie lepiej z toxicami. Bo na EUNE to nonstop w silverze/goldzie trolle i toxici z Polski, więc myślałem, że jak tam nie ma polaków to lepszy poziom jest.
@tylkoponsfw: Na EUW też są toksyki tylko nie zawsze wiesz co do ciebie piszą, bo zamiast polskiego zobaczysz np. francuski lub hiszpański. Jeśli chodzi o trolle to akurat wczoraj widziałem lilię, która wielokrotnie po prostu wbiegała pod wieżę, żeby umrzeć, więc też się na EUW zdarza. Nie widzę dużej różnicy w kulturze między serwerami, a przynajmniej tak jest na low elo, w którym gram.
@tylkoponsfw na pewno odczujesz roznice w tym ze charakterystyka trolla/nooba z low elo jest inna. Ale z ktora bedzie ci lstwiej grac to zalezy jak sie indywidualnie prezentujesz.

Ogolnie musisz wiedziec ze w lidze nie ma czegos takiego jak toxic, toxic czyli placz na to ze ktos cie pinguje czy wysmial cie na czacie to twoj problem. Sa natomiast trolle i nooby (osobna kwalifikacja nie ma sensu, powinno sie ich kwalifikowac razem),