Wpis z mikrobloga

Dlaczego wyjście z UE miałoby wywalić cały zachodni biznes z Polski? Zachodniego biznesu nie ma w Szwajcarii? A może w Norwegii?


@Wyso52: tylko nie wiem czy wiesz że Szwajcara i Norwegia musi przestrzegać unijnego prawa i wszelkie spory sa rozstrzygane w unijnych sądach z tą różnicą, że nie mogą mieć prawa głosu przy tworzeniu przepisów, np UE wymysli podatek węglowy, będą musieli go wdrozyć dla swojej gospodarki
no jak Ukraina chce wejść to jest uber argument za tym byśmy my zostali x---D


@podjad3k: przeciez wtedy przyajda nielegalne imigranty islamskie do Ukrainy, lewactwo na ulicach bedzie etc
nie, ale mogłaby i byłoby fajnie


@antywojo: Widać, że jesteś dziecko. Mam ponad 40 lat, i żyłem w Polsce sprzed UE. I #!$%@? nigdy więcej. Tak, byliśmy jak Rosja i marzyliśmy o dofinansowaniu z UE, aby móc budować drogi, poprawić komunikację w miastach, wesprzeć rolników, budować infrastrukturę dla społeczeństwa. Przed UE Polska nie śmierdziała groszem, a nawet brakowało na wszystko.
@dlugi-gr: widać, że jesteś idiota. Mam 34 lata i rozumiem skąd się biorą pieniądze i nie biorą się z tego, że UE, łaskawcy z krajów zachodnich nam dają, a my mamy klękać do połyku. Dziś Polska jest inna, a gospodarka znacznie potężniejsza. Da się nie być w UE, handlując z UE. O ile UK mogli sobie odpuścić, to Polski nie mogą.
moge robic co chce, z tego co pamietam konfederacjca chce zalegalizowac narkotyki


@Pawel993: tyle omyłek w jednym zdaniu. Ani ja nie jestem z konfederacji* ani oni nie chcą zalegalizować narkotyków. Za to ja osobiście uważam, że każdy może ćpać co mu się podoba i to była tylko dobra rada ;3

*odkąd się zesraliście po sondażu i spamujecie wykop wpisami jaka to konfederacja jest #!$%@? nie dowiedziałem się o żadnej alternatywie nie
@Mandarex: Nie, ale codziennie uczestniczę w procesie przewozu sektora automotive z Polski do uwaga Wielkiej Brytanii, która całkiem niedawno wyszła z UE. Bałagan na początku był spory, ale nie zauważyłem, aby firmy produkujące w Polsce nagle zrezygnowały z wysyłki części do Anglii.