Wpis z mikrobloga

  • 0
*odkąd się zesraliście po sondażu i spamujecie wykop wpisami jaka to konfederacja jest #!$%@? nie dowiedziałem się o żadnej alternatywie nie nastawionej na licytowanie się z pisiorami kto da wincyj, może ty mi taką przedstawisz?


@podjad3k: nie no przeciez chce zeby byli ludzie swiadomi co oznacza rządzenie konfederacji, czytaj zakaz pracy w niedziele, wyjscie z UE etc
  • Odpowiedz
@Wyso52: Prawdziwy polak juz kombinuje jak UE okraść na dotacje i uciec jak zaczną sie obowiązki xd Ue i NATO jest najlepszą rzeczą jaka spotkała Polskę od 100 lat i to jest fakt niepodważalny. Od momentu wejscia nasze wskaźniki gospodarcze wzrosły 3x, sytuacja polityczna jest super stabilna (nie licząc konfliktów wewnętrznych) i tak naprawdę większość naszych problemów zrobiliśmy sobie sami (inflacja)
  • Odpowiedz
  • 0
Jak w referendum wyjdzie ze polacy chcą wyjść z ue to wyjdziemy. Jak nie to nie. Prosta sprawa.


@tomo1111: a czemu maja referendum robic? przepchna przez noc jedna ustawe, pis nie raz tak robil, z konfederacja beda miec wiekszosc
  • Odpowiedz
nie no przeciez chce zeby byli ludzie swiadomi co oznacza rządzenie konfederacji, czytaj zakaz pracy w niedziele, wyjscie z UE etc


@Pawel993: no to faktycznie, lepszy PiS, przekonałeś mnie, ja na PiS! xD
  • Odpowiedz
  • 0
Bo jakby wyszli z UE bez zgody Polaków, to straciliby całkowicie poparcie? Bo UE by się wtrąciło w takim wypadku?


@tomo1111: ale tylko czesci spoleczenstwa duza czesc jest za wyjsciem z ue
  • Odpowiedz
@Pawel993: No to jeżeli większość społeczeństwa będzie chciała wyjść z UE, to przegłosują taką partię która z tego UE wyjdzie i nic nie zrobisz. Demokracja. Samo wyjście z UE nie byłoby tragedią, o ile zostalibyśmy w strefie schengen i strefie wolnego handlu UE. Szwajcaria i Norwegia nie są w UE. Lichtenstein tak samo.
  • Odpowiedz
  • 0
No to jeżeli większość społeczeństwa będzie chciała wyjść z UE, to przegłosują taką partię która z tego UE wyjdzie i nic nie zrobisz.


@tomo1111: wiec dlatego dowiedzmy sie czy konfederacja jest wstanie wyprowadzic Polske z UE, zrobic referendum, mam nadzieje ze jak to jasno powiedza ze TAK to w wyborach ich zweryfikuja i znowu bedzie 4,75%
  • Odpowiedz
  • 0
Są w stanie to zrobić, jeżeli społeczeństwo będzie tego chciało. Jeżeli nie będą chcieli tego ludzie, to tego nie zrobią... XD

Tym razem będzie ponad 10%


@tomo1111: wiec warto uswiadamiac ludzi ze Konfederacja tylko czeka na okazje zeby zrobic Polexit jako jedyna partia w tym kraju
  • Odpowiedz
O ile UK mogli sobie odpuścić, to Polski nie mogą.


@antywojo: UK, czyli 2 gospodarka w Europie i 6 na świecie - można odpuścić. Polska 6 w UE i 23 miejsce na świecie - nie można odpuścić, bo jest bardzo ważna dla UE...
"Dziś Polska jest inna, a gospodarka znacznie potężniejsza." Dodaj jeszcze, że w Polsce jest dobrobyt, którego zazdroszczą nam Niemcy, i samodzielnie możemy konkurować gospodarczo z Chinami, Rosja, USA
  • Odpowiedz