Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Zbytnio się nie znam, ale cover od dzisiaj jest na giełdzie, więc żeby przyciągnąć inwestorów to wypuścili taki materiał zachęcający do kupna ich akcji. Można się z niego dowiedzieć ciekawych rzeczy takich jak:
- Na koniec 2022 w całym coverze było zatrudnionych blisko 400 osób na pełen etat, co w sumie jest mega dużym wynikiem, bo bardziej się spodziewałem że tam głównie na zlecenie pracują.
- Rocznie mają przychód na poziomie ~1.5mln $ od każdej vtuberki. Statystyka ostro nierówna, bo wiadomo że topowe dziewczyny z pewnością więcej wykręcają niż chłopcy z holostars. Ale patrząc że w 2022 mieli łączny przychód na poziomie ~100mln $ to już robi wrażenie (przychód, a nie dochód miejcie to na uwadze)
- 41% wszystkich widzów to widzowie spoza Japonii
- W sumie jak było można się spodziewać najwięcej kasy generują im same streamy oraz sprzedaż gadżetów
- Cover pracuje nad własną platformą do streamowania
- Dość duże nadzieję pokładają w tym holoearth, a ja mam przeczucie że ni cholery żeby to wypaliło. No ale z drugiej strony przed debiutem HoloEN przeczuwałem że raczej nie odniosą sukcesu i conajwyżej skończą z popularnością na poziomie holostars, no i się troszkę pomyliłem więc może też tak będzie i w tym przypadku ()
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #kaelakovalskia #meganekko
Hajak - Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Zbytnio się nie znam, ale cover od dzisia...

źródło: CoolCute

Pobierz
  • 1