Wpis z mikrobloga

Polacy to ciekawy naród. Wybrali sobie prawicowa zamordystyczna partie. I po 8 latach zauważają,że ich wydymała beż mydła.
Okradli kraj na skalę przemysłowa, wprowadzają zamordyzm, zabierają prawa obywatelskie, łamią konstytucje, wprowadzają państwo wyznaniowe.
Wkurzają się i ...

Zaczynają popierać jeszcze bardziej prawicowa, zamordystyczna i jeszcze bardziej fanatyczna religijnie partie z mysla, ze ta ich nie bedzie dymac jeszcze bolesniej. xD

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #heheszki #polityka
k.....u - Polacy to ciekawy naród. Wybrali sobie prawicowa zamordystyczna partie. I p...

źródło: ac9c949270_ja_chce_jeszcze

Pobierz
  • 19
@kot_z_wolnego_wybiegu: Hmm, a nie bierzesz po prostu pod uwagę, że Polacy to nie jest jednolita masa i Ci którzy się na PIS wkurzają, uważają, że wprowadza zamordyzm, łamię konstytucję i ich okrada to niekoniecznie Ci sami ludzie, którzy na PIS głosowali?

To jest tekst na poziomie: Wykopki, to ciekawa społeczność. Najpierw piszą, że Konfederacja jest spoko, a potem wrzucają wpisy ośmieszające Korwina pod tagiem #bekazprawakow. No ja nie mogę, ale
@Rizzo: w polsce praktycznie nie ma lewicy. Jedyna to razemki.
Co do postulatów socjaldemokracji to tak. Są najlepsze pod względem powodowania równych szans. Podatki przeznaczane na równy dostęp do edukacjii opieki zdrowotnej, transportu dają szanse wszystkim na osiągniecie czegoś. W przeciwieństwie do postulatów konfederacji o wszystkim prywatnym które są aby zabetonować bogatych w bogactwie i nie dopuszczać do niego innych.
Jak nie będzie podatków i policji to nie założysz sobie firmy,
@kot_z_wolnego_wybiegu naprawdę widziałeś te skalę podatkowa i jesteś jej zwolennikiem? Chcesz oddawać ponad połowę swoich dochodów? Czy właśnie to nie betonuje bogatych w bogactwie? To jest opodatkowanie pracy, nie majątku.
Jak ktoś biedny ma uzbierać na przykład pół miliona kapitału na otworzenie firmy? A to jest bardzo mała suma.