Wpis z mikrobloga

#napierala hejka. Spotkalem sie z pytaniami ze dlaczego banuje Napieralczykow. Nie robie tak. Do tej pory zbanowalem tylko jednego typa ktory wypisywal dziwne rzeczy pod moim adresem i jego pozostale 3 multikonta (dzieki @bkce za pomoc w ich ustaleniu). Natomiast reszta wlaczajac komentarze z kont zalozonych 15 minut temu narazie są. W sumie moge was zapytac co uwazacie. Banowac takie?
  • 9
@Takumi96: No przecież to jest oczywiste odwrócenie uwagi od tego, że Napierała manipuluje czy jest po prostu nierzetelny w tym co robi i głosi xD Szkoda, że tak chętnie nie mówi o zarzutach w kierunku jego książki xD Musi wymyśleć temat zastępczy, by ludzie nie mówili o tym, że jest po prostu siewcą głupot w internecie.

Śmieszny jest tam typ co wrzucił linka i mu zdjęło komentarz - CENZURA, PANIE xD
@Troyden: Nie no, Krzysiek piszący z drugiego konta do mnie parę mięsięcy temu w środku nocy był uroczy. Jeden problem, no specjalnie się nie przejąłem czytając to rano. Czy powinienem skontaktować się z moim dzielnicowym i poinformować go, że czuję się zagrożony? xD
@Takumi96: Jeszcze jest kwestia tego, że napieralczycy ogarniają neta na poziomie doktorka i nie potrafią przesortować komentów. Jak masz sortowanie "od najlepszych" - no to te ich przepadają gdzieś na spód. Im więcej komentarzy - tym łatwiej je zgubić.
@Soongoku: Tam nie było nic zabawnego. Nie zwykłem pastwić się nad chorymi. Pietras taki nie jest, tak twierdzi jego wydawca polityk Platformy Obywatelskiej.

Nawet nie chce mi się szukać prt scr. To było coś a la: "Na razie jest okay, jeśli przegniesz to zobaczysz i twoi najbliżsi również. bla bla bla".

Aby było zabawniej ten sam typ 3 komenty wyżej był oburzony, że @Takumi96 dał serduszko jakiemuś typowi, który napisał: "Dobry