Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw pytanie.
Miałem #medicover i trochę narzekałem, ale w zasadzie były terminy. Teraz mam w nowej pracy #enelmed i to jest jakiś żart. Poza internistą to dostać się do ortopedy, endokrynologa czy kardiologa graniczy z cudem i tylko mogę się zapisywać na listę oczekujących. Pytanie jak jest w #luxmed ? Bo w zasadzie tu i tu miałem/mam najwyższe pakiety i chciałbym prywatnie sobie kupić, bo gówno a nie opieka ten enelmed i tylko pieniądze w błoto
  • 7
@czarny_matt94: w luxmedzie jest więcej lekarzy, ale też więcej klientów. 2 lata temu miałem luxmeda, teraz mam enelmed i w lux było trochę lepiej z terminami. Próbuj też dzwonić na infolinię, tam czasami da się znaleźć terminy, których nie ma w aplikacji dostępnych
@czarny_matt94: miałem luxmed, mam medicover. Luxmed znacznie lepszy pod względem dostępności i ilości placówek. W luxmedzie miałem dodatkowo gwarancję terminu, więc 1 telefon i lekarz się znajdował, a w tym #!$%@? medicoverze "może się pan zapisać na listę oczekujących, ale tylko do 1 specjalisty" xD
podaj sie za bialego_matt94 to zawsze sie termin znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Luxmed mialem i spoko jak sie czesto szukalo terminu to cos wpadlo ale co to za opinia jak ja prawie nie korzystalem, odpukac.
@czarny_matt94: W luxmedzie ogólnie jest przewalone ze specjalistami, ale:
1. I tak lepiej niż na NFZ
2. Jak masz skierowanie do specjalisty to masz więcej terminów
3. Jeśli nie ma terminów dostępnych, to wystawiają podzlecenie do placówek współpracujących, a w ostateczności zwracają koszty wizyty prywatnej
4. Jak dobrze "czatujesz" w aplikacji, to prędzej czy później termin się znajdzie.
@Iudex co do tego zwracania to zależy od tego jaką umowę twoja firma ma z luxmedem. Ja niestety takiej możliwości nie miałem.
A w placówkach współpracujących kazali mi czekać miesiąc na wizytę u ortopedy.