Wpis z mikrobloga

No i po Investcuffs w Krakowie. Całe centrum konferencyjne pełne ludzi z zyskami na giełdzie.. i ja ()
A tak na poważnie to rozmawiałem z wieloma brokerami by złapać kontakt do ich działów technicznych i dokumentacji jak tworzone są ich raporty.

Część się nawet zdziwiła jak kreatywnie ogrywam braki w ich raportach ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ustaliłem również z #exante kilka dni przed konferencją formę współpracy afiliacyjnej gdzie osoba, która założy i zasili u nich rachunek poprzez mój link będzie miała #darmowe rozliczenie wszystkich swoich brokerów w tym i następnym roku (za 2023).
Póki co nie ma nigdzie tego linku ma stronie ale gdyby ktoś chciał z niego skorzystać jeszcze na ten oktes rozliczeniowy to wystarczy do mnie napisać.

Rozmawiałem również z #saxo i będziemy dodawać obsługę ich platformy w trakcie tego roku kalendarzowego.
#xtb niestety nie będzie wracać do pełnych raportów PIT-8C. W najvlizszym czasie dodamy też import dywidend!
#mbank ich raporty dywidendowe w formie CSV są wg nich niekompletne (shocker) i jedyne pełne są dostępne w formie PDF po wysłaniu zapytania mailowego.
Będziemy też ogarniać dywidendy z #bossa.

A no i #trader21 powinien mieć własne piętro. Nic do niego nie mam ale grupki ciągle go otaczające i robiące zdjecia blokowały korytarze :/

#gielda #kalkulatorgieldowy #podatki
  • 5
  • Odpowiedz
Ustaliłem również z #exante kilka dni przed konferencją formę współpracy afiliacyjnej gdzie osoba, która założy i zasili u nich rachunek poprzez mój link będzie miała #darmowe rozliczenie wszystkich swoich brokerów w tym i następnym roku (za 2023).


@kalkulatorgieldowy: Jest tam jakaś minimalna kwota wpłaty którą trzeba im przelać żebyś załapał się na afiliację?
  • Odpowiedz