Wpis z mikrobloga

@nightrain: #!$%@? z nimi, ale czegoś takiego jak poniżej to jak żyję nie widziałem, a widziałem dużo rzeczy. xD


@BennyLava: no nie wiem xD
ja na supamegaukulele coś tam ledwo brzdąkam, a w ten sposób i szklanką/kieliszkiem grałem. ;)
@dos_badass: gram na basie i da się tak grać, bo w sumie nie robisz jakiś solówek, tylko bas to to czego praktycznie nikt nie słyszy, no chyba że zaczyna się pieśń od basu, później jest, nie powiem że wyciszone, ale bardziej słychać gitary, gra jak mu wygodnie
ja na supamegaukulele coś tam ledwo brzdąkam, a w ten sposób i szklanką/kieliszkiem grałem. ;)


@dos_badass: granie slajdem to trochę inna sprawa, zwłaszcza improwizowanym, a i na siedząco to może mieć jeszcze jakiś sens. Ale na stojąco i na scenie, no ciężko mi sobie wyobrazić żeby to była komfortowa pozycja.

No i przede wszystkim idiotycznie to wygląda strasznie, równie dobrze mógł sobie tą gitarę położyć na statywie jak klawisz. xD Tylko
gram na basie i da się tak grać, bo w sumie nie robisz jakiś solówek


@nightrain: da się to wiele rzeczy, taki Trujillo potrafi #!$%@?ć jak wściekły mając bas w połowie łydek, gdzie normalny człowiek w ten sposób by dostał skurczu wszystkiego i zmarł na śmierć. No ale wygląda przy tym zajebiście. A tu się dziwie, bo to co chłop robi może i jest niekomfortowe, ale przynajmniej wygląda dziwnie. xD

moje
@BennyLava: nie no normalnie grałem (w sumie to na łóżku prawie na leżąco i po 8 piwach), próbowałem na płasko kiedyś, ale tak mi bardzo niewygodnie, jeszcze mnie niektórzy wyzywali, że gram piórem na basie zamiast paluchami, no tak mi bardziej wygodnie i sprawdza się to na koncertach, tak na płasko myślę że może jest jeden kawałek który mógłbym tak zagrać, ale, nie jednak nie ( ͡º ͜ʖ͡
próbowałem na płasko kiedyś, ale tak mi bardzo niewygodnie


@nightrain: no właśnie, ja nie próbowałem, ale na sam widok już mi niewygodnie. xD

jeszcze mnie niektórzy wyzywali, że gram piórem na basie zamiast paluchami


@nightrain: no to zależy co się gra, kostka ma mocniejszy atak i daje bardziej selektywne brzmienie, paluchy ułatwiają kontrolę nad dynamiką i zmiękczają brzmienie. Są gatunki w których tylko jedna technika się sprawdza, a zawodowy basista
@BennyLava: cały czas gram, tylko zmieniliśmy styl, doszły klawisze, doszedł okazjonalnie puzon, nie wiem jak ten gatunek nazwać - szeroko pojęty rock z elementami rapcore w niektórych piosenkach, szczerze to tylko to mnie teraz jako tako trzyma, bo w moim życiu w ostatnim czasie się źle porobiło, próby i koncerty dają mi radość, dziś była próba zrobiliśmy szkic jednej nowej piosenki, 3 takie zarysy kawałków, byle do przodu
@nightrain: brzmi jak coś co mi albo bardzo podejdzie, albo zupełnie nie. Możesz coś podrzucić, chętnie się zapoznam i twórczo #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak czy inaczej, to propsuję każdego, komu się chce w ogóle cokolwiek grać.
@BennyLava: na razie nie mogę podesłać, bo prób nie nagrywamy, znaczy nagrywane są pewne rzeczy, ale też telefonem, wiadomo próba, jak coś będzie ze studia to podeśle, na wrzesień jest planowana płyta, ale ja myślę, że tak bardziej bliżej grudnia wyjdzie, jesteśmy kapelą bardziej support, nikt nas nie nagrywa i nie wrzuca na yt ;) ale jak już coś się nagra na poważnie, a nie jakieś szkice na próbach to na
@nightrain: może być na priv, obiecuję że nie puszczę przecieków do mediów póki nie będziecie sławni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak udaje wam się w ogóle wyjść poza salkę to i tak już duży sukces.