Wpis z mikrobloga

@smietanaminer: wzrost szybkości to może i jest, ale na takim sprzęcie różnica niemal niezauważalna. Dodatkowo ART jest w wersji testowej, CM również, a ja chcę mieć stabilny system. Później mogę o tym myśleć - teraz po prostu tak mi wygodniej :-P
@smietanaminer: Właśnie - co kto lubi.To co potrzebuję daje mi Gravitybox, więc nie instaluję innego ROMu (może później).

Co do ART: http://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/51813/g_-_-x-_-_-_51813x20140126115749_0.png

Dla takiej "różnicy" według mnie nie warto kombinować. Poza tym najwięcej, bo 40% baterii pożera mi ekran.

ART to świetne rozwiązanie, ale na lowendowe smartfony (z myślą o nich ART powstało) :P Dla placebo nie ma co się w to babrać na lepszym sprzęcie :P
@SaperR @smietanaminer: Panowie, jestem świeżakiem jeśli chodzi o smartfony w ogóle, a tymbardziej wszelkie modyfikacje. Mam Nexusa 4, zaktualizowanego do KitKata 4.4.2. Launcher mam z Nexusa 5, stockowy (chyba dobrze się wyraziłem). Jak byście mogli tak w dwu słowach czym są te romy, czym jest Gravitybox i czy warto wgrywać CyanogenMod (jest to w ogóle w wersji 4.4.2), jeżeli mam czystego Androida?