Wpis z mikrobloga

@KosmicznyNiedzwiedz: [kącik hejtera] więc mówisz, że jesteś dumny, że poskładałeś klocki do kupy, według cudzego projektu i produkcji, ty je po prostu kupiłeś, poskładałeś, wystawiłeś takie poskładane i zabawki stoją jak posągi a ty jesteś dumny. Rozumiem gdyby to pięciolatek był dumny, że dał radę motorycznie szczepić to wszystko ze sobą we właściwej kolejności ale dorosły chłop.. [ miejsce na ciętą ripostę opa]
@KosmicznyNiedzwiedz: jak z początku ten niszczyciel nie był dla mnie jakimś wybitnym UCS i nie miałem totalnie chęci go nabywać lecz po tym jak zdobyłem używkę po świetnej wręcz scamerskiej cenie nie umiem go ściągnąć z tej półki star wars co mam nad ekranem - też specjalnie robiona pod klocki ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest świetne i jak na własne oczy się go widzi to robi
FightingCookie - @KosmicznyNiedzwiedz: jak z początku ten niszczyciel nie był dla mni...

źródło: rn_image_picker_lib_temp_2547aae8-5a6e-47f1-9ca0-205ee14fbcdb

Pobierz
@FightingCookie: Świetne - widzę, że masz ducha i u winga (ja niestety nie posiadam :( ) Ja ze swoim UCS mam tak samo (chociaż w przeciwieństwie do Ciebie od dzieciaka marzyłem o takim niszczycielu, a w zasadzie odkąd kiedy byłem mały ujrzałem poprzednią wersję :D). Imo ten set zebrał nieco niezasłużony hejt za brak figurek i niewielką liczbę elementów ( z tym, że już w przeliczeniu na kilogramy jego cena w