Wpis z mikrobloga

#famemma Prawie wszyscy zaczeli współczuć Jozwiakowi, słać jakieś słowa wsparcia, bo duperka na niego krzyczala. A może on to lubi i tego od niej oczekuje? Nie brakuje fetyszystow, których jara jak się ich traktuje jak szmaty. Są kobiety, które też uwielbiają być tak traktowane. Niektórzy mocno by się zdziwili kim są takie dziewczyny/kobiety na codzień, a jak lubia być traktowane w domowym zaciszu czy nawet w miejscach publicznych. :-) Pomijajac fakt, że ta scenka wygląda troche sztucznie, to jestem zdziwiony rozdmuchiwaniem tego tematu. Przeciez ona nie obudzila sie w tym dniu i nie stwierdzila, ze go pocisnie. Jeszcze bym zrozumiał, że zaczęłaby go jechac od urew czy weli, że jego "stara" urodziła śmiecia itp. ale to z tego nagrania? Etam. Chociaz jak by lubił ciśnięcie nawet po rodzicach, to co mi do tego? Póki nikomu nie szkodzą, mogą nawet szczac na siebie, co nie jest wykluczone. :-d Ja sam nie wyobrażam sobie, żeby moja dziewczyna zwracała się do mnie w taki sposób na poważnie ale zwyroli nie brakuje.
Pobierz
źródło: pawel-jozwiak-z-partnerka.jpeg
  • 3
@BoooG: co innego aprobata takich zachowań prywatnie gdzie może nawet lateks zakładać i być bity pejczem przez tą solare, a co innego aprobata takich zachowań publicznie i społecznie. Tak samo jak opowiadasz sobie z kolegami żarty przy piwie za, które publicznie powiedziane by Cię ludzie #!$%@? wszędzie albo z roboty w najgorszym przypadku wyrzucili.
@ziko100: a ona co takiego strasznego zrobiła? Skrytykowala za przegrana z Najmanem i wielu by powiedzialo, ze slusznie. Porównywanie tego do pejcza i latexu trochę nie na miejscu. Nie wiem czy to gorsze np. od wdzięczenia się slythi do xayo po walce. Afera, bo dupa sztucznie nakrzyczala na typa. Publicznie powinni się obsciskiwac, a w domu już uj, niech się tną maczetami nawet. To jeszcze taka mentalność, gdzie rano w niedzielę