Wpis z mikrobloga

@daktylekN: Właśnie dlatego tak ciężko jest ludziom wyjść z brania kryształu. Wydaje Ci się że wszystko okej, bo nie masz ochotę na używki kilka dni po wzięciu. Jednak raz na jakiś czas bierzesz. Sam mam problem - używam średnio raz na półtora miesiąca. Chciałbym już nigdy więcej nie wziąć, ale za każdym razem jednak biorę. Jestem silnym facetem, silnym fizycznie i psychicznie, a jednak jak niewiele rzeczy - to ze mną
nawet MDMA mam zjazd


@daktylekN: nie rozumiem skąd to "nawet", emka jest w #!$%@? neurotoksyczna i przy normalnych dawkach/braku ciągów wypada pod tym kątem dużo gorzej niż takie 3/4mmc. normictwo uważa ją za boski i nieszkodliwy narkotyk, bo mimo wszystko jej efekt jest potężny i nie do podrobienia.
a wszystkie kryształki Sebixy jadą ciągami aż do suchej samarki


@oppserwatorr: dlatego dopisałem fragment o normalnych dawkach i braku ciągu ( ͡° ͜ʖ ͡°) przejedź się po wixapolach lub klubach techno w miastach wojewódzkich, będziesz mógł pooglądać całą gamę ludzi z głową, którzy konsumują talerze niczym tiktaki

@OrcSpearmiarz: Z tym że ciągi na emce (wieczór to nie ciąg ) raczej zdarzają się rzadko, z drugą substancją to raczej standard.

W każdym razie - jej ktoś nie czuje, że mu #!$%@?ło tolerke i ćpa tylko po to, bo... W sumie nie wiem po co, to go pozdrawiam z tego miejsca.