Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Paula0404: słuchaj, niektórzy nigdy żadnej nie dotykali, więc jak na żywo widzą dużą damską dupę, to jest podjarka, ale rzeczywiście jakąś jakby kanciasta.
  • Odpowiedz
a co ci do tego przegrywie co ona ma na sobie ubrane?


@erixon: Przepis art. 140 k.w. stanowi, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego , wybryku, podlega karze aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności (1 miesiąc), grzywny od 20 zł do 1500 złotych albo karze nagany.

Ja tylko napisałem aby respektować prawo :p

A przegrywa jak chcesz zobaczyć, to spójrz w lustro :p
  • Odpowiedz
Wg ciebie kobieta ma chodzić w burce żeby przypadkiem nie było widać krągłości kawałka skóry i tłuszczu?


@erixon: Nie, skąd ten pomysł? Znasz tylko skrajności? Xd

Może zapytaj jakiegoś psychologa, dlaczego w przestrzeni publicznej obowiązują zasady co do ubrań i raczej nie wolno ubierać się obleśnie, czy też pokazywać dupy.

Może na przykład taką rozebraną kurtyzanę zobaczyć dziecko? Albo osoba starsza. No nie wiem, wysil swoje szare komórki.
  • Odpowiedz
@AdisoN7777: A ja akurat już parę ładnych ćwiczę i nie powiem są efekty, nawet dziewczyny mi mówią, że mam zajebisty tylek. Ale jeszcze na głowę nie upadłam, żeby pokazywać dupe w internecie xD możesz mi wierzyć, albo nie. Wszytko jedno i tak Cię nie znam, a nie zależy mi na zdaniu obcych z neta tylko mojego męża.
  • Odpowiedz