Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak rozumiem, jestem smieszny ale brzydki


@BrakWolnegoLoginu: A może po prostu nie jesteś w jej typie, nie czuje przy tobie chemii, iskier. To, że ktoś nie jest w naszym typie nie oznacza, że jest brzydki. Mateusz Mil nie jest w moim typie i nie chciałabym spotykać się z kimś kto wygląda jak on, ale to nie znaczy, że facet jest brzydki. Ogarnij się i nie przeżywaj takich bzdetów.
Było powiedzieć, takim lekko rozweselonym tonem "Uff całe szczęście bo też jesteś całkowicie w nie moim typie" p0lce by przełączniki w głowie poprzepalało bo jak to tak, chuop mówi, że ona brzydka?


@deityrain: nic by to nie dało, nie dałoby to nic, p0lki nie szukają walidacji u brzydkich facetów

co to jest ta chemia i iskry? XD


@mainleblanc: #!$%@? starych cioć, albo ktoś jest atrakcyjny i chcesz się z nim
Bo to nie jest komplement, jak kobieta mówi, że nie jest w jej typie, niewiadomo poco. To wręcz chamskie jest.


@gnomol: jak ktoś ma kompleksy, to dla niego wszystkie jest "chamskie". Kobieta pochwaliła poczucie humoru OPa i jednocześnie kulturalnie powiedziała, że jej się nie podoba.
Tak ludzie się komunikują między sobą, to normalne.
@gnomol: nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo wypływa twój brak zrozumienia sytuacji społecznych z postowanych przez ciebie komentarzy :).

Mniej agresji też życzę, choć domyślam się dlaczego wylewasz takie frustracje :)
@gnomol: Typowe wyłożenie kawy na ławę. "Nie masz u mnie szans, ale baw mnie, bo lubie, że jak mnie rozśmieszasz" można by powiedzieć, że to było chamskie, ale to raczej typowe i przywykliśmy. Dlatego szkoda, że się nie odgryzł. Tym bardziej, że chamstwem można wiele zdziałać. Nawet dzieki temu poruchać.
@Niadry Nie, to nie jest typowe, to jest chamskie. Ludzie mówią sobie komplementy, nawet potrafią sobie rzucać podteksty seksualne nie mając na siebie ochoty. Prawda jest taka, że albo autor nie napisał, że jednak startował do tej kobiety, albo ona ma ogromne ego i nie ma taktu.