Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś z Was jakąś kamerę do monitoringu w domu? Popularne są #xiaomi 360 (np 2 pro), #tplink widzę, że też ma różne. Zależy mi na tym, żeby kamera przesyłała automatycznie do chmury filmy po wykryciu ruchu lub zapisywała to w pamięci telefonu. Czytam, że xiaomi od tego roku ograniczył darmowe subskrypcje w chmurze i coś trzeba płacić. Chodzi o to, że jak nie ma mnie w domu, chcę mieć zapisane fragmenty z ruchem na tel/w chmurze, bez sensu imo są te karty sd, przecież potencjalny złodziej zakosi i kamerę z tą kartą :P Jakieś inne marki warte są uwagi? Budżet do 300zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kamery #monitoring #dom #mieszkanie #zlodzieje
  • 1
@niemodnie: odpowiem sam sobie, może komuś się przyda. Xiaomi kończy z darmową chmurą, czujnik ruchu w kamerze wg recenzji jest słaby, za czuły, daje dużo bezsensownych alarmów. Za połowy ceny xiaomi kupuję tp link c210 (130zł), które nie ma podobno takich problemów z czujnikiem. Subskrypcja jest płatna, ale 30 dni za darmo, ja tego potrzebuję punktowo kiedy mnie dłużej nie będzie w domu. Więc w cenie xiaomi będę miał inną kamerę