Wpis z mikrobloga

@aleksc Być może dlatego, że to zupełnie inna skala zdarzenia? Przecież tu gimbusy się pokłóciły, jeden drugiemu wypłacił liścia i bombę i tyle. Filmy o których wspominasz nie były zwykłymi sprzeczkami ale zwykłym maltretowaniem, gdzie agresja wobec ofiary daleko wykraczała poza zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
@aleksc: Wczoraj rano wysłałem materiał o tym do kilku portali typu rmf24/polsatnews które wrzucały wcześniejsze przejawy agresji, jednak w tym przypadku niczego nie opublikowano, nie odpisali nawet na zgłoszenie - pewnie dlatego, że filmik tyczy się ukraińca co również w zgłoszeniu podkreśliłem. Sprawę olano, chyba jestem onucą :)
  • Odpowiedz
@aleksc: za tytuł, geniuszu - samym tytułem próbujecie ugrać niechęć do Ukrainy, a później się dziwicie, że każdy z moralnością chociaż minimalnie większą niż psia nie idzie z wami w szeregu
  • Odpowiedz
  • 3
za tytuł, geniuszu - samym tytułem próbujecie ugrać niechęć do Ukrainy, a później się dziwicie, że każdy z moralnością chociaż minimalnie większą niż psia nie idzie z wami w szeregu


@the_good_guy: bo w tytule była narodowość? ;)
  • Odpowiedz
@aleksc: Przecież to typowe nakręcanie hejtu na narodowość, miałem przez chwilę wąptliwości ale zobaczyłem tagi, a potem komentarze. Niczego nie żałuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
a jakie znaczenie w takiej bójce ma narodowość? Czemu nikt nigdy nie pisze, ze Polak pobił Polaka?


@kolorowe_jarmarki: to dlaczego gdy jest jakiś incydent za granicą piszecie, że to imigrant i pytacie o narodowość?
  • Odpowiedz