Wpis z mikrobloga

Chcę kupić komputer all in one do domu rodzinnego. Czyli gównie dla dojrzałych wiekiem osób - praca biurowa, przeglądanie internetu, jakieś jutuby. Ale jak zjadę to chcę również komfortowo pracować z obróbką zdjęć na większym ekranie, czyli jest istotna jakoś obrazu, dobre odwzorowanie kolorów, procesor, karta graficzna które będą dawać radę z AL/PS i może jakieś giereczki na niekoniecznie najwyższych obrotach :v. Zakładam budżet do 5,5k PLN. Wykoleiło mnie z obiegu jeśli chodzi o aktualny sprzęt z systemem win i liczę na pomoc ekspertów( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #komputery #grafika #grafikakomputerowa
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: Ale ja nie wybieram tego dla siebie, tylko dla starszych osób, więc tryb urzędniczy jak najbardziej pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jakby dało radę wybrać najlepszy z najlepszych z systemem windows to w taki uderzę. I ma być taki a nie inny, żeby zajmował jak najmniej miejsca
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: kup, micropc, jakiegoś NUC,( można przykręcić na vesa do tyłu monitora) i będzie jak AIO. + lepszy monitor, łatwiej coś wymienić, jak się zepsuję to tylko jeden sprzęt
  • Odpowiedz
  • 0
@cr6d: pracuję na macu, a tutaj chodzi o system operacyjny do którego są przyzwyczajeni rodzice czyli MUSI BYĆ windows, to już nie ten wiek gdzie z łatwością przejdą na coś innego.
@appmstt: Do głowy wpadł mi pomysł na allin1, bo jest kompaktowy i nie zajmuje zbędnego miejsca, a gdzieś ominęła mnie nowinka o mini PC, muszę zagłębić się w temat.
  • Odpowiedz