Wpis z mikrobloga

Mirki, tak mnie wzięło że bym se kupił smartwatch. Zepsuł mi się pasek w zegarku, ale i tak już mi się nie podoba, drugi który mam już do mnie nie pasuje i pomyślałem, że może smartwatch?

Coś tam poczytałem i w sumie dalej nic nie wiem. Wszystko to teksty marketingowe i nie odpowiadają na żadne pytanie, a nawet szczerze mówiąc nie wiem o. O zapytać.

Byłem w sklepie coś se pomacac i wszedzie 3 modele na krzyż. Jedyne co wiem to że koperta powinna być okrągła , niezbyt duza (wydaje mi się że 42mm to spoko) no i wygląd raczej z klasycznych

Na co powinienem zwrócic uwagę? Jakie funkcje są rzeczywiście przydatne a jakie zbędne? Jedyne co mi przychodzi do głowy to żeby było widać kto dzwoni XD ale to taka podstawa podstawy i w sumie dobrym bajerem byłaby obsługa Spotify. NFC to wymóg? Place telefonem ale w sumie nie wiem czy to jakis Uber livechanger jak będę płacić nadgarstkiem niż telefonem.

Na jakie firmy zwrócić uwagę? Wszedzie sa Samsungi, Apple watche j Huawei. Te pierwsze sam nie wiem, Apple odpada bo mam androida, Huawei mi się podoba na zdjęciach ale nie ma go nigdzie fizycznie do obwachania i boje się że je te poobcinali z funkcji. A co z jakimiś w ogóle mało medialnymi firmami? Jest coś godnego polecenia?

Budżet to nie wiem, ze 1000? Jak się da taniej to super, jak trzeba dopłacić te 10-20% za jakiś niezbędny dodatek to przełknę.

Ktoś coś? No najbardziej to wizualnie mi siada Huawei GT 2 classic pro

#smartwatch #android #zegarki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerwin bierz Huawei. Wczesniej mialem Asusa na Android i ładowanie co 2 dni to koszmar. Teraz mam 2 pro i niebo a ziemia. Ma wszystko czego mi trzeba, wykonanie super a na baterii trzyma ponad tydzień
  • Odpowiedz