Wpis z mikrobloga

@Xelor: W sumie robię tak jak ty. Ładuję go, może nie do 80%, ale 85% (na 80% szybciej schodzi bateria i 85 uważam za złoty środek) i nie rozładowuje go poniżej 30%. Jednak częściej doładowuję go już przy 60% (albo ogólnie jak leży nieużywany). Raz na jakiś czas go wyłączam (np. przez noc).

Na ten moment mam 145 cykli ładowania.

By przypadkiem go nie przeładować, to ustawiłem powiadomienie przy 85%
Korda - @Xelor: W sumie robię tak jak ty. Ładuję go, może nie do 80%, ale 85% (na 80%...

źródło: Zrzut3

Pobierz
U mnie na podstawowej trzynastce pierwsze dwa procent poleciały równo tydzień po tym jak stuknął jej rok. I tym Samym też applowska gwarancja poszła się paść.
@Xelor: Wejdź w aplikację skróty > Automatyzacja > Utwórz automatyzację osobistą > Piozom baterii > Rośnie powyżej 80% > Dodaj czynność > Zmień wyjście odtwarzania > Ustaw głośność 50% > Pokaż powiadomienie > wpisz „odłącz telefon od ładowania” > (wyszukaj) Powiedz tekst w pole tekst Odłącz od ładowania > Dalej > dezaktywuj "Pytaj przed uruch. > OK

Gdyby coś masz tu jeszcze link, gdzie ktoś zrobił podobnie (choć pominął kwestię głośności
Korda - @Xelor: Wejdź w aplikację skróty > Automatyzacja > Utwórz automatyzację osobi...

źródło: IMG_298618F2B8B5-1

Pobierz
@Xelor: PS. Przy czynnościach masz strzałeczki (w kółku) w prawo. Po rozwinięciu ich możesz wybrać jakim głosem przemówi. Nie krępuj się zadawać pytań, jak coś. Chętnie pomogę.