Wpis z mikrobloga

Po mieście lata taka informacja, ale trochę trudno mi dać jej wiarę - gdyby elka dostała zakaz to zaraz byłby krzyk, ryk i meltdown z urąganiem o lewackich sądach, urzędach i wszystkim na czym świat stoi, a była względna cisza... Chyba, że coś się wydarzyło wczoraj na live bo widziałem tylko sam początek.
#elagawin
Pobierz Kremufka2137 - Po mieście lata taka informacja, ale trochę trudno mi dać jej wiarę - ...
źródło: IMG-20230320-WA0002
  • 16
@Kremufka2137: a jeśli chodzi o ten zakaz, to imo jest to możliwe, ale nawet jeśli tak nie jest (co jest bardziej prawdopodobne), to spokojnie. Tak jak Woglan vel. Cham i Prostak napisał, 2023 to będzie koniec gawin. jeżeli ona w tym roku nie trafi do pudła, to będzie kolejny dowód na to, że polska to nie kraj, a je b ne g u w no.
@MajorKusiol: zgadzam się w pełni, pudło albo psychiatryk, sam osobiście straciłem już dawno rachubę ile obecnie toczy się spraw które ją dotyczą + w końcu zjedzą ją długi, skarbówka, alkohol lub ona sama w końcu podczas kolejnego meltdownu #!$%@? coś z czego się w końcu nie wykręci.
@Kremufka2137: nawet jeśli nie będzie to sąd, czy policja, to na pewno będą to długi, skarbówka lub alko. Nasze państwo jest z gó wna, ale hajs to akurat umie zdzie rać. A co do alko, no to widać jak przez 5 lat straciła resztki urody. Z tyłu podobno jest łysa XD. Prawdziwe wycie dopiero się zacznie.
@MajorKusiol: szczerze powiedziawszy to nie wiem co siedzi w tuszach do drukarek, nie wiem na ile agresywne to może być dla skóry (ale warto pamiętać, że to farba więc ona to trzymała na łbie pewnie kilkadziesiąt minut) ale wcale się nie zdziwię, jak na przestrzeni najbliższych tygodni włosy zaczną jej wypadać garściami XD