Wpis z mikrobloga

Teraz tak na serio, czy to wszystko was jeszcze w ogóle w jakimkolwiek stopniu interesuje? Zadziwia mnie, kiedy ludzie rozpisują się o jakichś Barnejach, Olgierdanach i innych Messich. Ci ludzie w ogóle nie są ciekawi, ciekawi byli Kononowicz, Major, Mexicano, prof. Tomasz, Jan Łoś (choć moim zdaniem trochę mniej) i kilka innych postaci które przewinęły się w latach 2015-2020 przez domek drewniany i okolice. Nie wiem co interesującego widzicie w bataliach sądowych i innych durnych zabawach ludzi, którzy obecnie nie mają osobiście nic wspólnego z postaciami Konona i Majora. #kononowicz
  • 13
@Lewa_Noga_Szatana: no tak, od 2020 roku trudno już w tym uniwersum znaleźć coś ciekawego. Satelity pokroju olgierdano czy barneja mogłyby być ciekawą odskocznią pod warunkiem, że w wątku głównym coś by się działo. A tak to jest tylko zapchajdziura, dzięki której jest jeszcze o czym dyskutować, ale do US17 się to nie umywa. I nie ma dla mnie wątpliwości, że koniec Szkolnej to moment, w którym lateksy wygryzły całkowicie fiodora, a
@Lewa_Noga_Szatana: obserwuje uniwersum od samego początku. W ogóle moje guilty pleasure jest oglądanie takiego dziadostwa na YT. Nigdy nie myślałem że zrezygnuje ze szkolnej. Ale od dobrych 6 miesięcy w ogóle nie interesuje mnie co tam się dzieje. Mleczny #!$%@? zepsuł to na tyle że nie jest to warte mojego i tak mało wartościowego czasu. I sądząc po wyświetleniach nie tylko ja doszedłem do takich wniosków.