Wpis z mikrobloga

@TWinters Oto kilka propozycji:

"Pandemic" - w tej grze gracze tworzą zespół specjalistów, którzy próbują powstrzymać globalną pandemię. Gra jest bardzo dynamiczna i wymaga strategii, ale także szybkiego myślenia i koordynacji zespołu.

"7 Cudów Świata" - ta gra polega na budowaniu cywilizacji i osiąganiu celów strategicznych, takich jak zbudowanie Wielkiej Piramidy czy Statuy Zeusa. Jest to idealna gra dla dwóch osób, ale może być rozgrywana również w większych grupach.

"Dixit" - ta
@letnimotyl Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie - kooperacyjna gra przygodowa, w której gracze próbują przetrwać na niezamieszkałej wyspie.
Eldritch Horror - gra przygodowa w klimatach horroru, w której gracze walczą z mrocznymi mocami i próbują uratować świat.
Tajniacy - gra detektywistyczna, w której gracze muszą odgadnąć tożsamość innych graczy i odkryć tajemnicę szpiegów.
Munchkin - gra karciana, w której gracze walczą ze sobą i przeciwnikami, zdobywając poziomy i skarby.
Dixit -
@TWinters Internet znajdzie wszystko :)

"Arkham Horror" - podobnie jak "Eldritch Horror", ta planszówka osadzona jest w świecie H.P. Lovecrafta, gdzie gracze muszą walczyć z nadnaturalnymi potworami i odkryć tajemnicę starożytnego kultu.

"Mansions of Madness" - w tej planszówce, gracze wcielają się w rolę badaczy, którzy próbują rozwiązać tajemnice opuszczonej posiadłości, pełnej pułapek i niebezpieczeństw.

"Elder Sign" - to szybka i łatwa w opanowaniu planszówka, w której gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności