Wpis z mikrobloga

Jak chcecie sobie poczytać o europejskiej #pilkanozna to gdzie?

Wszystkie znane mi serwisy ssą. Te najpopularniejsze są zawalone ńjusami w stylu: "Lewandowski zjadł śniadanie" "To świetnie że Lewy tak profesjonalnie podchodzi do diety" "Menadżer Lewego dementuje: to nie była jajecznica". Te mniej znane stronki często są jeszcze gorsze i na dodatek nieczytelne.

W związku z tym jakiś czas temu przerzuciłem się na serwisy poświęcone konkretnym drużynom, ale przez to omija mnie cała reszta. Jak żyć? Linki mile widziane, mogą być angielskie.
  • 9
  • Odpowiedz
@freund: Może po prostu najpopularniejsze Weszło.com... niby serwis o polskiej piłce głownie, ale są spore działy o europejskiej piłce, i nie ma wcale tego onetowego syfu
  • Odpowiedz
@Pustulka: Hmmm zależy co masz na myśli. Czasem są fatalne artykuły, często są stronniczy, szydera może kogoś drażnić. Z drugiej strony jednak nie ma wałkowania tych samych tematów w kółko, jest pluralizm poglądów, naprawdę duża różnorodność tematów, nikt Cie nie chwyta za nagłówki (np. czołowy polski gracz doznał kontuzji!! ....wchodzisz i dowiadujesz się, że chodzi o rugby)
  • Odpowiedz